Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Odporúčame

Nexen N*Blue 4Season

Rozmery
Šírka
195
Profil
65
Priemer
R15
95T

Smerovo drážkovanie pneumatík Nexen N * blue 4 Season zaisťuje vynikajúci výkon na snehu. Maximálny výkon na mokrom povrchu s optimalizovanou kombináciou riešenie novej generácie SBR s vysokým podielom priľnavé...
Viac informácií

Celoročné -24%
N*Blue 4Season

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -24%

Smerovo drážkovanie pneumatík Nexen N * blue 4 Season zaisťuje vynikajúci výkon na snehu. Maximálny výkon na mokrom povrchu s optimalizovanou kombináciou riešenie novej generácie SBR s vysokým podielom priľnavé živice pre lepšie brzdenie a ovládanie na mokre. Pneumatika bola odporučená uznávaným nemeckým časopisom AutoBild, kde bola druhá v ovládanie na snehu a prvý v hlučnosti. Výhody celoročné pneumatiky Nexen N'blue 4 Season: Perfektné handling na suchu, celoročné zmes sa ľahko prispôsobí každej teplote, smerový vzorka pre maximálny záber na snehu a výborná trakcia na mokre. Hladké bočnice pomáhajú vytvoriť najlepší handling. Ostré hrany dezénových blokov sa ľahko zarežú do podkladu a poskytnú vodičovi perfektné záber.

Celoročné pneumatiku Nexen N'blue 4 Season ocenia vodiči vozidiel nižšej triedy, pre ktoré hrá dôležitú úlohu bezpečnosť a nízka cena. Výkonná celosezónne pneumatika pre osobné vozidlá. Optimálneho výkonu pneumatík po celý rok je dosiahnuté vďaka kontrolovaným dynamickým vlastnostiam špeciálnej zmesi, ktorá zaisťuje výbornú tuhosť a pružnosť pneumatiky pri teplotných rozdieloch. Špeciálna celoročné zmes bola vyvinutá, aby si zachovala svoje jazdné vlastnosti bez ohľadu na okolitú teplotu. Nové zloženie zmesi zaisťuje dobre vyvážený výkon pomocou jemných zŕn a aplikácií vysokého podielu živice novým spôsobom miešania. Jemné drážkovanie stredového rebra a priľahlých dezénových blokov zaisťuje maximálnu trakciu na mokrom povrchu.

Nexen Tire Corporation je jedným z najvýznamnejších kórejských producentov pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1942, roky výskumu skúseností pomohli zaradiť značku Nexen medzi svetové renomované spoločnosti. Pri výrobe sa využívajú najmodernejšie technológie. - Na základe splnených kvalitatívnych kritérií boli produkcii pneumatík udelené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001), všetky produkty Nexen spĺňajú štandardy požadované pre Európsku úniu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru