Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Vyrába Michelin v EÚ

Sebring All Season

Rozmery
Šírka
165
Profil
70
Priemer
R14
85T

Pneumatiky vhodné pre osobné vozidlá a SUV. Táto celoročná pneumatika zaručuje optimálnu vyváženosť medzi priľnavosťou za mokra a spotrebou paliva. Tieto pneumatiky majú všetky vlastnosti letné pneumatiky, smerový dezén v...
Viac informácií

Celoročné
All Season

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné

Pneumatiky vhodné pre osobné vozidlá a SUV. Táto celoročná pneumatika zaručuje optimálnu vyváženosť medzi priľnavosťou za mokra a spotrebou paliva. Tieto pneumatiky majú všetky vlastnosti letné pneumatiky, smerový dezén v tvare V pre lepšiu rozptýlenie vody, centrálne rebro a veľké ramenné bloky behúňa pre perfektné mechanizmus riadenia.

Pneumatiky Sebring All Season sú určené pre obrovskú škálu vozidiel od mestských automobilov až po vysoko výkonné vozidlá. Poskytuje dobrú trakciu a samočistiace vlastnosti. Vďaka veľkému počtu lamiel a vysokým podielom drážok zaručujú pneumatiky vynikajúce ovládanie pri jazde do kopca aj v zákrutách a na snehu. Pneumatiky zaručujú výborné vlastnosti aj v zime. Celoročné pneumatiky Sebring All Season poskytujú bezkonkurenčnú pôžitok z jazdy v zákrutách a na mokrom a suchom povrchu.

Nahoru