Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Semperit Allseason-Grip

Rozmery
Šírka
235
Profil
60
Priemer
R18
107W
FR

Semperit Allseason-Grip je všestranná pneumatika navrhnutá pre výborný výkon za všetkých poveternostných podmienok, vrátane suchých, mokrých a zasnežených ciest. Je obľúbenou voľbou vodičov, ktorí žijú v oblastiach s miernymi zimami...
Viac informácií

Celoročné -44%
Allseason-Grip

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -44%

Semperit Allseason-Grip je všestranná pneumatika navrhnutá pre výborný výkon za všetkých poveternostných podmienok, vrátane suchých, mokrých a zasnežených ciest. Je obľúbenou voľbou vodičov, ktorí žijú v oblastiach s miernymi zimami alebo chcú mať pohodlie nepotrebovať dvakrát ročne meniť pneumatiky. Táto pneumatika Allseason-Grip využíva niekoľko kľúčových technológií, ktoré ju robia ideálnou pre celoročné použitie. Po prvé, používa špeciálnu zmes, ktorá zostáva mäkká a ohybná aj v nízkych teplotách, čo zaisťuje výborný grip a trakciu na snehu a ľade. Po druhé, má unikátny vzor dezénu, ktorý maximalizuje odvodnenie a znižuje riziko akvaplaningu na mokrých cestách. Po tretie, má konštrukciu s posilnenými bočnicami, čo poskytuje zlepšenú stabilitu a ovládateľnosť za všetkých podmienok.

Semperit Allseason-Grip je skvelou voľbou pre vodičov, ktorí hľadajú univerzálnu a spoľahlivú pneumatiku, ktorá poskytuje výborný výkon za všetkých poveternostných podmienok. Je tiež ideálny pre tých, ktorí chcú mať pohodlie nepotrebovať dvakrát ročne meniť pneumatiky. Táto pneumatika ponúka množstvo výhod, vrátane výborného výkonu za všetkých podmienok počasia, mäkkej a ohybnej zmesi aj pri nízkych teplotách, unikátneho vzoru dezénu pre maximalizáciu odvodnenia a zníženia akvaplaningu, konštrukcie s posilnenými bočnicami pre zlepšenú stabilitu a ovládateľnosť, a konečne, pohodlie a všestrannosť pre každodennú jazdu. Ak hľadáte celoročnú pneumatiku, ktorá poskytuje výborný výkon za všetkých podmienok počasia, Semperit Allseason-Grip je skvelou voľbou pre vaše vozidlo.

Nahoru