Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Continental VanContact A/S Ultra

Rozmery
Šírka
205
Profil
65
Priemer
R16
107/105T
C

Tuhá konštrukcia pásky s prepojením medzi blokmi a tuhý obvodový stabilizačný pás pri pneumatike VanContact A/S Ultra presvedčí veľmi dobrým celkovým handlingom. Vynikajúca odolnosť a vysoká robustnosť bočníc, zažite vynikajúcu...
Viac informácií

Celoročné -46%
VanContact A/S Ultra

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -46%

Tuhá konštrukcia pásky s prepojením medzi blokmi a tuhý obvodový stabilizačný pás pri pneumatike VanContact A/S Ultra presvedčí veľmi dobrým celkovým handlingom. Vynikajúca odolnosť a vysoká robustnosť bočníc, zažite vynikajúcu priľnavosť na snehu vďaka našim inteligentným snehovým kapsičkám a šikovným 3D lamelám, užite si nízky valivý odpor a vysoký kilometrový výkon, ktorý umožňujú nové funkcionalizované polyméry. Kým nenapadne sneh, nemôžete posúdiť, aká spoľahlivá je celoročná pneumatika, VanContact A/S Ultra je vybavená optimálnym množstvom priečnych drážok a špeciálnymi snehovými vreckami, ktoré absorbujú viac snehu pre mimoriadne presné riadenie a zároveň vám poskytnú spoľahlivú priľnavosť, vynikajúce brzdenie na snehu a celkovo vysokú stabilitu. Vyšší kilometrový výkon a nižší valivý odpor. Model VanContact A/S Ultra je vybavený väčším počtom lamiel v celom dezéne av oblasti ramena a stredu disponuje širokými bočnými drážkami. Výsledkom sú skutočne úctyhodné záberové vlastnosti na mokrých vozovkách aj v situáciách, kedy dochádza k akvaplaningu. Zdokonalené riadenie na všetkých typoch vozoviek, od suchých po zasnežené. Celoročná kontrola v každom ohľade. Pri jazde na snehu je absolútne zásadné, aby sa sneh na pneumatike prepojil so snehom v podklade. Vysoký výkon na snehu.

Celoročné pneumatiky pre dodávky a transportéry. Tri pozdĺžne drážky vedúce po obvode celej pneumatiky. Vždy sa môžete spoľahnúť na to, že pneumatika Continental VanContact A/S Ultra vás bezpečne prevedie touto zimou – aj tými nasledujúcimi. Technické detaily: Robustné bočnice, Výkon na snehu, Kilometrový výkon. Lepší odvod vody vedie k vyššej trakcii. Profil odolný voči rozmarom počasia, vylepšený o nemeckú technológiu. Vyrobená tak, aby vydržala, bez ohľadu na ročné obdobie, celoročné pneumatiky pre dodávky a obytné vozidlá. Aby sa dosiahla maximálna miera trakcie, vlnkovaná štruktúra strán drážok v kombinácii so stupňovitými drážkami v strede zaisťuje úctyhodné záberové vlastnosti. Čo sa riadenia a brzdenia v rôznych podmienkach týka, vyváženosť je vždy zásadným prvkom. Vďaka novej robustnej dezénovej zmesi a optimalizovanej kontúre pneumatiky sa jej potenciál šetriť náklady uberá dvoma smermi: nižšia miera opotrebenia zaisťuje vyšší kilometrový výkon, nižšia spotreba paliva je zase výsledkom nižšieho valivého odporu. Optimalizovaný brzdný výkon a akvaplaning na mokrom povrchu.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru