Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Michelin Agilis Crossclimate

Rozmery
Šírka
215
Profil
60
Priemer
R17
104H
C

Pneumatika Michelin Agilis Crossclimate je číslo jedna z hľadiska životnosti medzi letnými, zimnými a celoročnými pneumatikami. Kilometrový výkon vyšší minimálne o 35% v porovnaní s priemernou kilometrovou životnosťou letných, zimných...
Viac informácií

Celoročné -31%
Agilis Crossclimate

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné -31%

Pneumatika Michelin Agilis Crossclimate je číslo jedna z hľadiska životnosti medzi letnými, zimnými a celoročnými pneumatikami. Kilometrový výkon vyšší minimálne o 35% v porovnaní s priemernou kilometrovou životnosťou letných, zimných a celoročných pneumatík konkurenčných značiek Na každých 100 000 km sa ušetrí v priemere 4 pneumatiky. Homologovaná pre použitie v zimných podmienkach. Väčšia kontrola nad riadením: Lepšie jazdná stabilita vo všetkých zimných podmienkach. Väčšia bezpečnosť: Skracuje brzdnú dráhu na a mokrej vozovke aj na zasneženej vozovke o niekoľko metrov. Zosilnená stavba pre väčšiu odolnosť.

Jedinečný dezén v tvare písmena V s veľkými dezénovými blokmi a širokými drážkami pre maximálny záber na snehu, v blate, na tráve a na štrku. Jedinečný dezén v tvare písmena V s masívnymi dezénovými bloky pre maximálny záber v blate na tráve i na štrku. Väčšia mobilita: Efektívnejšie záber na snehu a ľade. Výnimočná priľnavosť na mokrom povrchu: klasifikačné trieda A v brzdení na mokre v lete aj v zime. Vynikajúci záber na snehu, homologácia 3PMSF. Optimálny záber v každom type terénu. Zmes gumy odolná voči oderu, ktorá vychádza z inovatívnej technológie užité u nákladných pneumatík. Špeciálne ochranné štíty, ktoré chránia bočnice pneumatiky pred poškodeniami. Líder v brzdení na suchom povrchu medzi letnými, zimnými a celoročnými pneumatikami. Výnimočná priľnavosť na mokrom povrchu.

Michelin Agilis Crossclimate pneumatika pre úžitkové vozidlá. Vyšší kilometrový výkon v porovnaní s priemernou kilometrovou životnosťou letných, zimných aj celoročných pneumatík. Výkonnosť s maximálnou bezpečnosťou. Nadštandardne dlhá životnosť a palivová úspornosť typická pre všetky pneumatiky MICHELIN. Bezpečnosť vo všetkých poveternostných podmienkach. Výborný záber na snehu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru