Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Yokohama Van AS RY 61

Rozmery
Šírka
215
Profil
65
Priemer
R16
109/107T
C

Inovatívny dezén udrží auto v správnej stope aj na klzkom povrchu. Robustné ramenné bloky a kompaktná bloková štruktúra v stredovej sekcii pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 dezénu zlepšujú smerovú...
Viac informácií

Celoročné
Van AS RY 61
Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Celoročné

Inovatívny dezén udrží auto v správnej stope aj na klzkom povrchu. Robustné ramenné bloky a kompaktná bloková štruktúra v stredovej sekcii pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 dezénu zlepšujú smerovú stabilitu aj pri zatáčaní na mokrej vozovke. Veľké množstvo kremíka v zmesi spôsobuje, že pneumatika Yokohama Van AS RY 61 ponúka imponujúce výkony na mokrom povrchu, navyše je špeciálne konštrukcie bočnej steny chránená pred prasknutím. Potenciál k úsporám paliva ako výsledok zníženého valivého odporu pneumatík Yokohama Van AS RY 61. Yokohama BluEarth VAN All Season RY61 zvláda cestovania v mrazoch vďaka odolným lamelám v bokoch, táto efektívne riešenie sa odráža od získaného označenie 3PMSF, alpského certifikátu. Diagonálne ramenné drážky odvádzajú vodu a rozjazdený sneh z miesta kontaktu pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 s vozovkou a zlepšujú tak brzdné a záberové vlastnosti. Pneumatika Yokohama Van AS RY 61 dokonale zvláda všetky podmienky na ceste počas celého roka. Model pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 je vybavený dezénom s typickým vzorom Triple WD Groove, ten spája dve jednoduché bočné drážky zodpovedajúce za odvádzanie vody s líniou "cik cak" v strednej časti - to zaisťuje priľnavosť na snehu. Yokohama BluEarth VAN All Season RY61 je celoročná pneumatika vyrábaná známym japonským producentom, jedným z gigantov v brandži. Krátka brzdná dráha a optimálna trakcia na snehom pokrytých vozovkách. Moderná konštrukcia dezénu, vynikajúce jazdné vlastnosti pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 v zimných podmienkach a vysoký kilometrový výkon .. Za pozornosť stojí gumová zmes využitá vo výrobe, ide o spojenie troch rôznych polymérov, kremíka a karbónu, také zloženie garantuje odolnosť dezénu, rovnomerné schádzaní a lepšiu ochranu pred mechanickým poškodením. Na základe výsledkov testovania bola pneumatika Yokohama Van AS RY 61 vyhodnotená ako bezpečná počas náročných zimných podmienok. Pretože sa jedná o celoročné model, nie je potrebné si robiť starosti so sezónnou výmenou. Profil plášťa pneumatiky s plochým nárazníkom znižuje možnosti vzniku šmyku. Presadené bloky dezénu spolu s priebežným stredovým rebrom redukuje hluk pneumatík Yokohama Van AS RY 61 i pri jazde na suchej vozovke. Pneumatiky sú určené do dodávok a patrí do triedy premium, to znamená, že cieľovou skupinou sú vodiči hľadajúci stopercentne spoľahlivé pneumatiky.

Pneumatiky Yokohama majú dlhodobú tradíciu a vyznačujú sa naozaj veľmi vysokou úrovňou technológie výroby, komfortu, výdrže a samozrejme kvalitou. U pneumatík Yokohama je vidieť japonská precíznosť, vysoká technologická úroveň, veľmi zaujímavý dizajn naprieč celou škálou vyrábaných dezénov. Pneumatiky sa podrobujú náročným testom na najtvrdších pretekárskych dráhach sveta. Vývojári spoločnosti Yokohama napríklad v zmesi použili nezvyčajnú substanciu, ktorú nie je nič iné ako pomarančový olej, ktorý poskytuje výbornú pružnosť i za nízkych teplôt, čo je pre zimné pneu dôležitá vlastnosť. Hoci Yokohama nemá také meno ako ostatní prémioví výrobcovia pneu, vyrába pneumatiky so špičkovými jazdnými vlastnosťami, ktoré sa radia medzi absolútnu elitu. Yokohama vyvíja vlastné pneu technológie vo výskumných laboratóriách v Japonsku. V motoristickom športe sa pneumatiky Yokohama teší veľkej úcte.

Nahoru