Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Bridgestone Potenza Race

Rozmery
Šírka
245
Profil
35
Priemer
R20
95Y
FR

Pneumatika Potenza Race je cestná a súťažná pneumatika Bridgestone vyvinutá špeciálne pre Lamborghini Huracán STO na okruhu aj mimo neho. Pneumatika Potenza Race je vôbec prvou náhradnou pneumatikou Bridgestone určenou...
Viac informácií

Letné -15%
Potenza Race

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -15%

Pneumatika Potenza Race je cestná a súťažná pneumatika Bridgestone vyvinutá špeciálne pre Lamborghini Huracán STO na okruhu aj mimo neho. Pneumatika Potenza Race je vôbec prvou náhradnou pneumatikou Bridgestone určenou pre jazdu na závodnej dráhe pre vodičov superšportových vozidiel, hot hatchbackov a športových vozidiel, ktorí hľadajú skutočnú technológiu inšpirovanú závodnými vozidlami a výkon na úrovni závodnej dráhy v pneumatike, ktorú je možné používať aj na ulici. Pneumatika Potenza Race je skonštruovaná tak, aby poskytovala vynikajúcu priľnavosť na suchu, vynikajúce časy na bicykel a dlhotrvajúci výkon na trati.

Schopnosti pneumatiky Potenza Race vychádzajú z vylepšenej zmesi, ktorá je sformovaná do poloklzného dezénu a profilu zameraného na výkon, na zvýšenie priľnavosti a ovládateľnosti na suchu. Maximalizovaná kontaktná plocha s rovnomerným rozložením tlaku zlepšuje brzdenie a zatáčanie. Asymetrické uhly behúňa a stien pneumatiky Potenza Race zvyšujú bočnú tuhosť a znižujú deformáciu blokov, zatiaľ čo špeciálny dezén pre zadné rozmery pneumatík má širšie ramenné rebro pre maximálny výkon na suchu. Výkon v zákrutách a brzdení maximalizuje vonkajšiu časť dezénu zameranú na sucho, zatiaľ čo vnútorná časť dezénu sa zameriava na zachovanie vhodného použitia za mokra.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru