Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Extra cena

Continental PremiumContact 7

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
205
Profil
55
Priemer
R16
91V

Nemecky navrhnutá bezpečnosť pre mimoriadny komfort, pneumatiky Continental PremiumContact 7. Zažite špičkové jazdné vlastnosti na mokrej aj suchej vozovke. Užívajte si bezpečie a pohodlie bez ohľadu na to, aký pohon...
Viac informácií

Letné -46%
PremiumContact 7

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -46%

Nemecky navrhnutá bezpečnosť pre mimoriadny komfort, pneumatiky Continental PremiumContact 7. Zažite špičkové jazdné vlastnosti na mokrej aj suchej vozovke. Užívajte si bezpečie a pohodlie bez ohľadu na to, aký pohon si vyberiete. Spoľahnite sa na bezpečné brzdenie pneumatík Continental PremiumContact 7 od samého začiatku vďaka našej zmesi RedChili. Pretože poveternostné podmienky by nikdy nemali ovplyvniť úroveň vašej bezpečnosti a jazdného komfortu, navrhli sme pneumatiku Continental PremiumContact 7, ktorá umožňuje precíznu ovládateľnosť na mokrej aj suchej vozovke. Vďaka technológii adaptívneho dezénu vás pneumatika Continental PremiumContact 7 môže doviezť kamkoľvek bez toho, aby ste museli opustiť svoju komfortnú zónu. Či už chcete vyraziť s rodinou na letný výlet vo svojom sedane, alebo si len užívať jazdu vo svojom elektrickom hot hatchi, pneumatika PremiumContact 7 vám poskytne vynikajúci komfort, spoľahlivú bezpečnosť a vyšší kilometrový výkon nezávisle od konfigurácie vozidla. Pretože si myslíme, že prémiový zážitok z jazdy by nemal závisieť od typu vozidla, ktorý šoférujete. Každý pretekár sa musí najskôr poriadne zahriať, túto vetu sme v športe počuli všetci, ale každé pravidlo má výnimku, nová zmes RedChili pneumatiky PremiumContact 7 umožňuje vynechať akúkoľvek zahrievaciu fázu a umožňuje bezpečné brzdenie hneď od začiatku. Pneumatika Continental PremiumContact 7 je pripravená skôr ako vy. Hodnotenie priľnavosti za mokra udáva, ako dobre si pneumatika Continental PremiumContact 7 povedie na mokrej vozovke, pričom výkonnosť je odstupňovaná od triedy A až po triedu E. Vysoká známka znamená krátku brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Znížený valivý odpor šetrí palivo a znižuje emisie CO2. Pneumatiky Continental PremiumContact 7 sú zaradené v triede A, ktorá má najlepšiu úsporu paliva, pričom spotreba paliva sa zvyšuje s každou ďalšou triedou až po triedu E.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru