Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Continental SportContact 6

Rozmery
Šírka
285
Profil
35
Priemer
R19
103Y
FR

Pneumatiky Continental SportContact 6 sú synonymom pre optimálny prenos výkonu, dokonalú adhéziu a manévrovateľnosť na suchu či mokru. Ak chcete plne využiť potenciál vášho športového vozidla, pneumatika SportContact 6 bola...
Viac informácií

Letné -47%
SportContact 6

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -47%

Pneumatiky Continental SportContact 6 sú synonymom pre optimálny prenos výkonu, dokonalú adhéziu a manévrovateľnosť na suchu či mokru. Ak chcete plne využiť potenciál vášho športového vozidla, pneumatika SportContact 6 bola navrhnutá tak, aby spĺňala prísne požiadavky a poskytovala potešenie z jazdy. Black Chilli zmes pre priľnavosť, Force Vectoring dezén pre maximálnu kontrolu, Aralon350 ™ - zaisťujúce maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach až do 350 km/h.

Vonkajšia aj vnútorná ramenná oblasť dezénu prošla inováciemi, ktoré zaisťujú najvyššiu presnosť riadenia, znižujú účinok negatívnych bočných síl v zákrutách a pokročilý Macro Block Design zaistí bezpečie a kontrolu pri akomkoľvek manévru. Celkovú stabilitu výrazne podporujú tuhá stredová dezénová rebrá a asymetrický profil drážok. CS (Conti Seal) technológia dokáže sama opraviť prepichu spôsobené klincami alebo podobnými špicatými predmetmi až do priemeru 5mm.

Nahoru