Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Continental UltraContact

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
205
Profil
55
Priemer
R16
94V
FR

Určite si viac užívate radosť a zábavu pri riadení auta ako starosti spojené s výberom nových pneumatík, pneumatiky Continental UltraContact so zmesou YellowChili a optimalizovaným dezénom prinášajú mimoriadne vysoký kilometrový...
Viac informácií

Letné -44%
UltraContact

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -44%

Určite si viac užívate radosť a zábavu pri riadení auta ako starosti spojené s výberom nových pneumatík, pneumatiky Continental UltraContact so zmesou YellowChili a optimalizovaným dezénom prinášajú mimoriadne vysoký kilometrový výkon a bezpečnú a pokojnú jazdu, nákup nových pneumatík nebudete musieť riešiť naozaj veľmi dlho. Bez ohľadu na počasie – či svieti slnko alebo padá dážď, vysoký počet lamiel, ktoré majú unikátny tvar, zvyšuje účinnosť odvádzania vody, znižuje riziko vzniku akvaplaningu a skracuje brzdnú dráhu pneumatík Continental UltraContact v daždi. Spoľahnite sa na pozoruhodnú odolnosť plášťov UltraShield. Užite si mimoriadny kilometrový výkon pneumatík Continental UltraContact vďaka úplne novej zmesi YellowChili. Riadenie je radosť, keď viete, že vás skoro nič nezastaví, pneumatiky Continental UltraContact sú vyvinuté tak, že vás v tomto pocite podporia. Univerzálna konštrukcia s odolným plášťom UltraShield zaistí skvelú ochranu pneumatík Continental UltraContact proti poškodeniu, prajeme vám veľa pohodových kilometrov na všetkých cestách, perfektných, ale aj menej dokonalých. Špeciálne tlmenie hluku v dezénových drážkach potom zaisťuje aj výrazné zníženie hlučnosti, každá jazda bude bezpečná a komfortná. Zažite presvedčivý výkon pneumatík Continental UltraContact na mokrej vozovke a nízku hlučnosť, náš recept na radosť z jazdy, ktorá vydrží mimoriadne dlho. Cesty plné výmoľu pneumatiku Continental UltraContact nezdolajú.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru