Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
235
Profil
45
Priemer
R17
97Y
FR

Dlhú životnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti sú dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Stredové...
Viac informácií

Letné -14%
Eagle F1 Asymmetric 6

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -14%

Dlhú životnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti sú dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone R 02 YCX na tvrdom povrchu. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone R 02 YCX dodáva excelentnú priľnavosť. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej aj suchej vozovke. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone R 02 YCX znižuje spotrebu paliva. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Pneumatika Bridgestone R 02 YCX je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu Bridgestone R 02 YCX má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Dezén pneumatiky Bridgestone R 02 YCX zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Precízne zatáčanie, moderný dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone R 02 YCX prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone R 02 YCX zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone R 02 YCX predlžuje životnosť behúňa. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Bridgestone R 02 YCX je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru