Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Goodyear EfficientGrip Performance

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
205
Profil
55
Priemer
R16
91V

Pneumatika s optimálnym vyvážením priľnavosti na mokrom povrchu a valivým odporom po celú dobu životnosti pneumatiky. Pneumatika s nízkym valivým odporom vďaka novej zmesi v oblasti ochrannej vrstvy pätky. Znižuje...
Viac informácií

Letné
EfficientGrip Performance

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Pneumatika s optimálnym vyvážením priľnavosti na mokrom povrchu a valivým odporom po celú dobu životnosti pneumatiky. Pneumatika s nízkym valivým odporom vďaka novej zmesi v oblasti ochrannej vrstvy pätky. Znižuje vytváranie tepla v dolnej časti bočnice pri odvaľovaní pneumatiky tzn. Menšie rozptyl energie vo fáze deformácie. Priebežná obvodová rebrá zvyšujú tuhosť pri ostrom zatáčaní a tak umožňujú lepšiu reakciu pneumatiky na pôsobiace sily = vynikajúce ovládanie a kontrola vozidla.
TechnologieWearControl - Kratšia brzdná vzdialenosť na mokrom povrchu a nižšia spotreba paliva. TechnologieActiveBraking - vďaka inovatívnemu 3D rozvrhnutie blokov na behúni pneumatiky sa kontaktná plocha s vozovkou pri brzdení zväčšuje = skrátená brzdná vzdialenosť na mokrej i suchej vozovke.

Nahoru