Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
    RunFlat
  • Prémiová kvalita

Hankook K 127B Ventus S1 evo3

Rozmery
Šírka
255
Profil
40
Priemer
R20
101Y
Run Flat,FR

Asymetrický dezén pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 ponúka maximálnu priľnavosť za všetkých podmienok, nízku hlučnosť a vysoký kilometrový výkon. Emócie a výkony v dokonalej harmónii, pneumatika Hankook K127B Ventus...
Viac informácií

Letné -28%
K 127B Ventus S1 evo3

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -28%

Asymetrický dezén pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 ponúka maximálnu priľnavosť za všetkých podmienok, nízku hlučnosť a vysoký kilometrový výkon. Emócie a výkony v dokonalej harmónii, pneumatika Hankook K127B Ventus S1 EVO3 stelesňuje prvotriedne výkony s pohodlnou a bezpečnú jazdou. Mohutné bloky dezénu napomáhajú rovnomernému opotrebeniu, presnému a citlivému riadeniu aj pri náhlych zmenách smeru jazdy, a to aj vo vysokých rýchlostiach. Vložka zakončenie nárazníkových pásov zlepšuje odolnosť nárazníkových pásov. Maximálnu priľnavosť v zákrutách zaisťuje vrstva nárazníkových pásov z aramidových vlákien, ktorá za všetkých podmienok zaručuje stály tvar styčnej plochy a zvyšuje tak ovládateľnosť na suchu o 15%. Pneumatika Hankook K127B Ventus S1 Evo 3 je určená pre výkonné športové vozidlá, luxusné limuzíny a superšporty. Tuhý oceľový nárazníkový pás absorbuje nárazy a zlepšuje tak odolnosť pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 aj jazdný komfort.

Optimalizovaný počet a tvar vonkajších blokov pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 zaisťuje potrebnú priľnavosť pre ľahšiu ovládateľnosť na suchu a podieľa sa na zníženie hlučnosti. Širšie ramenné bloky pre lepšiu priľnavosť v extrémnej záťaži. Vykrojená vonkajšie drážka pneumatiky Ventus S1 EVO3 zaisťuje lepšiu priľnavosť na mokre a zvyšuje odolnosť voči akvaplaningu na hladkých povrchoch, to zlepšuje výkony a ovládateľnosť za dažďa pri súčasnom zachovaní výkonu na suchu. Tuhé a celistvé pätnej lano zlepšuje celistvosť a odolnosť usadenie pätky aj pri pôsobení veľkých síl .. Zlepšené výkony na mokre a vyššiu odolnosť voči akvaplaningu vďaka väčšiemu množstvu blokov pre zvýšený odvod vody. Zdvojená vlákna nárazníkových pásov zvyšujú tuhosť pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 Evo 3. Kryt nárazníkových pásov z aramidových vlákien zvyšuje tuhosť pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 Evo 3 a zlepšuje tak reakcie pneumatiky. Najmodernejšie technológie miešania pre behúňovou zmes s obsahom prírodných živíc a olejov, tá zabezpečuje potrebnú tuhosť behúňa a vynikajúce výkony a stabilitu pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 na mokrom povrchu. Inovovaná dezénová zmes pneumatiky Hankook K127B Ventus S1 EVO3 pre isté správanie na mokrom povrchu a vysoký kilometrový výkon. HRS - Hankook Runflat System: Pneumatika Runflat umožňuje jazdu pri rýchlosťou až 80 km / h, a to aj po strate vnútorného tlaku v dôsledku poškodenia pneumatiky (tj. Defektné pneumatika). Inštalácia TPMS (Tire Pressure Monitoring System) pre snímanie zmeny tlaku v pneumatikách je dôrazne odporúčané, aby vodiči prijali príslušné opatrenia v mimoriadnych situáciách.

Hankook ponúka kvalitné pneumatiky so silným brzdným výkonom, hladkú manipuláciou, vysokou bezpečnosťou a dokonalým jazdným komfortom. Teraz má výskumné a vývojové centrá v Kórei, USA, Nemecku, Číne a Japonsku. Pneumatiky Hankook vynikajú predovšetkým vysokými a vyváženými úžitkovými parametrami danými sústavnú aplikácií najmodernejších poznatkov z vlastnej výskumnej a vývojovej základne. Kórejský výrobca Hankook je teraz desiatym najväčším svetovým výrobcom pneumatík. Výrobky sú ekologicky šetrné a zabezpečujú maximálny zážitok z jazdy .. U nákladných pneumatík užívatelia oceňujú najmä vysoké kilometrové výkony. Cieľom Hankook je poskytnúť bezpečný, príjemný a pohodlný jazdný zážitok. Hankook Tire je jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich výrobcov pneumatík pre osobné automobily, ľahké nákladné vozidlá, 4x4 a SUV, nákladné automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíja špičkové technológie pre zvýšenie zákazníckej spokojnosti.

Nový EÚ štítok

EU
Hankook
255/40 R20 101Y
A
C
73 dB

Nové nariadenie EÚ zavádzajú požiadavky na označovanie pneumatík týkajúce sa zobrazenie informácií o spotrebe paliva (valivom odpore), priľnavosti za mokra a vonkajšom hluku z pneumatík. Cieľom je zvýšiť bezpečnosť a účinnosť cestnej dopravy propagáciou palivovo úsporných a bezpečných pneumatík s nízkou hladinou hluku. Na štítku všeobecne platí, že trieda A je najlepšie, trieda E je najhoršie.

Spotreba paliva spojená s valivým odporom pneumatiky

Valivý odpor je sila pôsobiaca proti smeru jazdy pri točení pneumatiky. Vzhľadom na to, že pneumatiky prispievajú z 20% na celkovej spotrebe paliva pri osobných áut a až z 35% pri nákladných, je dôležité dosiahnuť nízke hodnoty valivého odporu.

Bezpečnosť za mokra

Priľnavosť za mokra je jedna z najdôležitejších bezpečnostných vlastností pneumatiky. Skvelá priľnavosť za mokra znamená kratšiu brzdnú dráhu pri jazde v daždivom počasí.

Vonkajší hluk (v decibeloch)

Hluk spôsobený dopravou je dôležitý v otázke ochrany životného prostredia a závisí od viacerých faktorov, akými napríklad sú: intenzita dopravy, typ vozidla, štýl jazdy a vzájomné pôsobenie pneumatiky a vozovky. Hodnota uvedená na etikete nie je interná hodnota, ktorú vodič bude vnímať pri jazde, ale externá hodnota, ktorá prispieva k akustickému znečisteniu.

  • Sýto zatemnené písmeno A - najnižšia trieda hlučnosti (najtichší pneu).
  • Sýto zatemnené písmeno B - stredná trieda hlučnosti (hlučnejší pneu).
  • Sýto zatemnené písmeno C - najvyššia trieda hlučnosti (veľmi hlučná pneu).

Priľnavosť na snehu

Tento symbol je uvádzaný prevažne na zimných či celoročných pneumatikách. Pneumatiky s týmto symbolom na štítku majú veľmi dobrú priľnavosť na snehu. Uspejú aj v náročných zimných podmienkach.

Priľnavosť na ľadu

Tento symbol je uvádzaný prevažne na zimných či celoročných pneumatikách. Pneumatiky s týmto symbolom na štítku majú veľmi dobrú priľnavosť na zľadovatených plochách či vozovkách. Uspejú aj v náročných zimných podmienkach.

Nahoru