Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Extra cena

Matador Hectorra 5

Rozmery
Šírka
215
Profil
60
Priemer
R16
99H

Zvýšený valivý odpor a vyššie opotrebenie zvyšujú jej životnosť a palivovú účinnosť. Letná pneumatika Matador Hectorra 5 je vhodná pre strednú triedu, luxusné vozidlá a SUV s vysokou úrovňou bezpečnosti...
Viac informácií

Letné -38%
Hectorra 5

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -38%

Zvýšený valivý odpor a vyššie opotrebenie zvyšujú jej životnosť a palivovú účinnosť. Letná pneumatika Matador Hectorra 5 je vhodná pre strednú triedu, luxusné vozidlá a SUV s vysokou úrovňou bezpečnosti jazdy na mokrom povrchu. Komfort - nízka tvorba hluku s príjemným zážitkom z jazdy. Matador prichádza s novou vlajkovou letnou pneumatikou Hectorra 5, ktorá ponúka veľmi dobre vyvážený výkon s nízkou hladinou hluku, čo prináša príjemný zážitok z jazdy. Tuhé a pevné obvodové pásy, rebrá a bloky dezénu v centrálnej časti pneumatík Matador Hectorra 5 zlepšujú záber a brzdný výkon pneumatiky a zrýchľujú odozvu na riadenie. V dôsledku uzavretého vonkajšieho ramena pneumatiky dochádza k zníženiu hluku a zvýšeniu jazdného komfortu. Účinnosť - Dobrý valivý odpor a vyšší výkon pri opotrebovaní. Rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope pneumatík Matador Hectorra 5 znižuje opotrebenie dezénu, a tým zvyšuje kilometrový výkon. Štyri obvodové drážky pneumatiky Matador Hectorra 5 rýchlo odvádzajú vodu z pneumatiky a riziko akvaplaningu je nižšie. Dobrá ovládateľnosť, kratšia brzdná dráha a dlhšia životnosť. Výkon na mokrej vozovke - Vysoký brzdný výkon na mokrej vozovke.

S pneumatikami Matador, vyvinutými skutočnými odborníkmi, ste pripravení na akúkoľvek misiu. Mnoho rokov skúseností Matadoru vo vývoji pneumatík sa premieta do dynamických, moderných a hospodárnych produktov. S Matadorom ste pripravení na akúkoľvek výzvu. Značka Matador predstavuje nasledujúce kľúčové hodnoty: Dynamika: Moderná značka plná energie, veľmi aktívna s veľkými ambíciami. Skúsenosti: Viac ako 110 rokov skúseností v odvetví výroby pneumatík. Produkty: Široký sortiment pokrýva všetky segmenty a všetky poveternostné podmienky. Značka Matador predstavuje dlhú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivý výkon.

Nahoru