Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená

Michelin Pilot Sport Cup 2R Connect

Rozmery
Šírka
295
Profil
30
Priemer
R21
102Y
MO1

Nová pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2 R, pôvodne vyvinutá pre modely Porsche 911 GT3 RS a GT2 RS, zlepšuje priľnavosť a schopnosť riadenia. Táto pneumatika nahradila Michelin Pilot Sport...
Viac informácií

Letné -34%
Pilot Sport Cup 2R Connect

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -34%

Nová pneumatika Michelin Pilot Sport Cup 2 R, pôvodne vyvinutá pre modely Porsche 911 GT3 RS a GT2 RS, zlepšuje priľnavosť a schopnosť riadenia. Táto pneumatika nahradila Michelin Pilot Sport Cup 2, pneumatika Cup 2 R je na mokre ešte o niečo lepší. Pneumatika Pilot Sport Cup 2 R je vysoko vyladená, aby zlepšila schopnosť konkrétnych vozidiel, pre ktoré bola homologizovaná, takže môže sa predávať len na použitie v týchto aplikáciách. Keďže je pneumatika navrhnutá tak, aby vodičom pomohla naplno využiť ich potenciál v suchých podmienkach, Pilot Sport Cup 2 R, rovnako ako všetky pneumatiky Streetable Track & Competition, nie je určený na použitie, skladovanie, premiestňovanie ani preprave v blízkosti alebo teploty pod bodom mrazu. Vnútorné rameno pneumatiky je zamerané na mokrú trakciu, s hlbokými postrannými zárezmi pre evakuáciu vody z stopy. Masívny vonkajší prívesné rameno pneumatiky má menej postranných zárezov a obvodové drážky pneumatiky sú užšie a vytvárajú širšiu rebrovanie pre ďalšie gumu v kontaktnej ploche.

Pilot Sport Cup 2 R je pneumatika vyvinutá pre vodičov supersportových a športových automobilov, ktorí chcú maximalizovať výkon svojho vozidla a skrátiť časy na kolesá. Vnútorná konštrukcia pneumatiky Pilot Sport Cup 2 R bola prepracovaná tak, aby plne využila ďalšie priľnavosť, ktorú poskytuje aktualizovaná zmes, a je vyladená tak, aby čo najlepšie doplnila zamýšľanú aplikáciu vozidla. Pneumatika Pilot Sport Cup 2 R využíva zmes behúňa priamo z pneumatík motorového športu Michelin pre lepšiu priľnavosť počas zrýchlenie, brzdenie a zatáčanie. Pri výrobe dezénu pre MICHELIN Pilot Sport Cup 2 je používaná technológia Bi-Compound, ktorá umožňuje použitie dvoch druhov gumy na vnútornej a vonkajšej strane dezénu. Vonkajšia strana pneu je vyrobená zo špeciálneho elastomérového reťazca, ktorý zaisťuje extrémnu tvrdosť a tým aj maximálnu priľnavosť a vynikajúci záber pri zatáčaní. Hoci pneumatiky Pilot Sport Cup 2 R spĺňajú požiadavky DOT, neodporúčajú sa pre jazdu vo vlhkých podmienkach, kde je prítomná stojatá voda a existuje riziko aquaplanningu, vodiči by mali jazdiť opatrne pri znížených rýchlostiach, ak sa stretnú s týmito podmienkami. Nový profil ramena má o 10% väčšiu stopu a tuhšie bočná stena tvorí nový pohár 2 R ešte rýchlejšie a ostrejšie na suchej trati. Zmes s vysokou trakciou je formovaná do aktualizovaného asymetrického vzoru so zníženou plochou, aby sa zlepšila priľnavosť v suchých podmienkach. Zvýšená štrukturálne tuhosť poskytuje stabilnú základňu potrebnú na vydržanie síl prenášaných pneumatikou.

Nahoru