Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Odporúčame

Nexen N*Fera Sport

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
225
Profil
40
Priemer
R18
92Y

Využitím vysoko kvalitných materiálov kombinuje pneumatika Nexen N * Fera Šport pohodlie a bezpečnosť s klasickým štýlom, výsledkom je pneumatika vyrobená z high-tech materiálov. Robustná konštrukcia pneumatiky Nexen N *...
Viac informácií

Letné -42%
N*Fera Sport

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -42%

Využitím vysoko kvalitných materiálov kombinuje pneumatika Nexen N * Fera Šport pohodlie a bezpečnosť s klasickým štýlom, výsledkom je pneumatika vyrobená z high-tech materiálov. Robustná konštrukcia pneumatiky Nexen N * Fera Šport zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Vynikajúci handling a krátka brzdná dráha pneumatiky Nexen N * Fera Sport sú dosiahnuté vďaka využitiu jedinečnej živice v behúňa, ktorá zvyšuje trakciu lamiel. Moderné zlúčeniny s vysokým obsahom siliky zaisťujú dlhý kilometrový výkon a nízku hlučnosť. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť, krátku brzdnú dráhu a mimoriadny záber. Pneumatika Nexen N * Fera Šport vyniká v priľnavosti, ovládateľnosti, komfortu a brzdenie na suchej i mokrej vozovke. Vďaka inovatívnym technológiám použitým pri jej výrobe je pneumatika tichá. Pneumatika Nexen N * Fera Šport vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu. Pneumatiky Nexen N * Fera Sport skvele priľnú k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. Pneumatiky Nexen N * Fera Sport ponúka skvelú priľnavosť a atraktívny dizajn. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatík Nexen N * Fera Šport zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Pneumatiky Nexen N * Fera Šport disponujú pevnou kordovú vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky.

Ďalší z radu nástupcov populárneho modelu N * Fera SU1 je zo série prémiových športových ultra vysoko výkonných pneumatík, už z toho je zrejmé, že pneumatika Nexen N * Fera Šport uspokojí aj vysoko náročných jazdcov so športovými požiadavkami. Lepšia handling a priľnavosť na dláždených komunikáciách, dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči aquaplaningu. Pneumatiky Nexen N * Fera Šport majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu. Mohutná kostra s pevným stredovým blokom pre zabezpečenie stability súčasne poskytuje vylepšenú odozvu manévrovanie, zatiaľ čo široké vonkajšie bloky udrží stopu aj pri predbiehaní vo vysokých rýchlostiach a na mokrých povrchoch. Dizajn a asymetrický dezén pneumatík Nexen N * Fera Šport dodávajú jedinečný vzhľad. Dokonalý handling a krátka brzdná dráha na mokrom povrchu. Najdôležitejšie charakteristiky dynamickej jazdy - brzdenie a ovládanie, sú navyše podporené špeciálnym asymetrickým dezénom, ktorý nielen rýchlo čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť, tým nedochádza k deformácii povrchu, ale naopak k zachovaniu parametrov bezpečnosti a trvanlivosti. Pneumatiky majú vďaka svojmu unikátnemu dizajnu behúňa kratšiu brzdnú dráhu a zlepšenú akceleráciu v rôznych podmienkach. Výhody pneumatiky Nexen N * Fera Sport: športová pneumatika zo série UHP (ultra high performance), pevný stredový blok - vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené jazdné a brzdné vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť pre zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť aj spätná väzba. Pneumatiky Nexen N * Fera Šport majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru