Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Zosílená
  • Odporúčame

Nexen N*Fera SU1

Rozmery
Šírka
225
Profil
40
Priemer
R18
92Y

Pneumatika Nexen N Fera SU1 uspokojí aj vysoko náročných jazdcov so športovými požiadavkami. Konštrukcia pneumatiky Nexen N Fera SU1 zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Pneumatiky Nexen N...
Viac informácií

Letné -48%
N*Fera SU1
175,20 € 91,60 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -48%

Pneumatika Nexen N Fera SU1 uspokojí aj vysoko náročných jazdcov so športovými požiadavkami. Konštrukcia pneumatiky Nexen N Fera SU1 zaručuje odolnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Pneumatiky Nexen N Fera SU1 majú spevnené ramenné bloky, ktoré sú podstatné počas zatáčania. Pneumatika Nexen N Fera SU1 vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu. Pneumatiky Nexen N Fera SU1 majú veľké množstvo drážok v blokoch svojho dezénu. Využitím vysoko kvalitných materiálov kombinuje pneumatika Nexen N Fera SU1 pohodlie a bezpečnosť s klasickým štýlom, výsledkom je pneumatika vyrobená z high-tech materiálov. Pneumatiky Nexen N Fera SU1 ponúka skvelú priľnavosť a atraktívny dizajn. Mohutná kostra s pevným stredovým blokom pre zabezpečenie stability súčasne poskytuje vylepšenú odozvu manévrovanie, zatiaľ čo široké vonkajšie bloky udrží stopu aj pri predbiehaní vo vysokých rýchlostiach a na mokrých povrchoch. Vynikajúci handling a krátka brzdná dráha pneumatiky Nexen N Fera SU1 sú dosiahnuté vďaka využitiu jedinečnej živice v behúňa, ktorá zvyšuje trakciu lamiel. Pneumatika Nexen N Fera SU1 vyniká v priľnavosti, ovládateľnosti, komfortu a brzdenie na suchej i mokrej vozovke.

Pneumatiky Nexen N Fera SU1 disponujú pevnou kordovú vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Lepšia handling a priľnavosť na dláždených komunikáciách, dlhá životnosť, zlepšená ochrana voči aquaplaningu. Pneumatiky majú vďaka svojmu unikátnemu dizajnu behúňa kratšiu brzdnú dráhu a zlepšenú akceleráciu v rôznych podmienkach. Hustý lamelový systém zaisťuje maximálnu priľnavosť, krátku brzdnú dráhu a mimoriadny záber. Najdôležitejšie charakteristiky dynamickej jazdy - brzdenie a ovládanie, sú navyše podporené špeciálnym asymetrickým dezénom, ktorý nielen rýchlo čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť, tým nedochádza k deformácii povrchu, ale naopak k zachovaniu parametrov bezpečnosti a trvanlivosti. Výhody pneumatiky Nexen N Fera SU1: pevný stredový blok - vylepšená odozva riadenia a posilnenie stability, vylepšené jazdné a brzdné vlastnosti za mokra, pevný stredový blok pre vysokú stabilitu a manévrovanie, pravidelné rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť pre zachovanie parametrov a trvanlivosti, vylepšená citlivosť aj spätná väzba. Asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatík Nexen N Fera SU1 zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Vďaka technológiám použitým pri jej výrobe je pneumatika tichá. Pneumatiky Nexen N Fera SU1 skvele priľnú k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. Dokonalý handling a krátka brzdná dráha na mokrom povrchu. Moderné zlúčeniny s vysokým obsahom siliky zaisťujú dlhý kilometrový výkon a nízku hlučnosť. Dizajn a asymetrický dezén pneumatík Nexen N Fera SU1 dodávajú jedinečný vzhľad.

Nexen Tire Corporation je jedným kórejských producentov pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1942. Pneumatiky patrí do budgetového segmentu, kde je primárnym kritériom cena a sú určené pre nižšie a strednú triedu vozidiel. Pneumatiky Nexen patrí do skupiny lacnejších, ale napriek tomu kvalitných letných pneumatík, kde ekonomika prevádzky hrá významnú úlohu. Výrobca Nexen tak vychádza v ústrety majiteľom vozňov nižších tried, ktorí využívajú svoje vozidlo pre bežné jazdenie. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru