Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-ťažký terén

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3

Rozmery
Šírka
315
Profil
70
Priemer
R17
121Q
POR

Pneumatika BFGoodrich Mud Terrain T / A KM3 je ideálny pre jazdu v extrémnom teréne. Optimalizované úžitkové vlastnosti pneumatiky a dokonalejší vzhľad ponúkajú skutočným vyznávačom off-roadu ešte robustnejšiu pneumatiku schopnú...
Viac informácií

Letné -39%
Mud Terrain T/A KM3

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -39%

Pneumatika BFGoodrich Mud Terrain T / A KM3 je ideálny pre jazdu v extrémnom teréne. Optimalizované úžitkové vlastnosti pneumatiky a dokonalejší vzhľad ponúkajú skutočným vyznávačom off-roadu ešte robustnejšiu pneumatiku schopnú podať extrémne výkony. Gumová zmes odolná proti prerazeniu a odlupovaniu materiálu z bočníc pneumatiky, čím sa zvyšuje jej odolnosť voči ostrým skalám a prekážkam mimo cestu.

Extrémne terénna pneumatika je navrhnutá tak, aby prešla cez všetky prekážky. Bočnice sú špeciálne vystužené tak aby nedošlo k ich poškodeniu a navyše má ostré bločky na bočniciach pre ešte lepší záber v mäkkom podklade. Zosilnené oceľové drôty u tejto pneu zaisťujú väčšiu odolnosť bočníc plášťa a zároveň prepožičiavajú kostre pneumatiky požadovaný stupeň ochrany voči mechanickému poškodeniu pri intenzívnom používaní v teréne. Pneu sa vyrába v koncerne Michelin. Špeciálny dizajn pre zdolávanie všetkých prekážok mimo cesty. So špeciálnym tvarom blokov pre zvýšenie záberu a maximálna samočistiacou schopnosťou.

BFGoodrich je značka pneu z koncernu Michelin so storočnou tradíciou patriaci do segmentu ponúkajúci pneumatiky dobrej kvality za prijateľné ceny. Rad BFGoodrich zahŕňa všetky kategórie pneumatík (osobné letné, zimné celoročné a 4x4) pre asfalt, sneh aj rozbitú cestu. BFGoodrich sa špecializuje na pneu pre 4x4, v ktorom má táto značka veľký výber.

Nahoru