Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
    Zosílená

Continental EcoContact 6 Q

Rozmery
Šírka
275
Profil
30
Priemer
R21
98Y
FR,MO,*,ContiSilent

Objavte viac s pneumatikou Continental EcoContact 6 Q, ktorá potrebuje menej, s bezpečnosťou nemeckej konštrukcie, nech už idete kamkoľvek. Modernizácia dezénu na zníženie emisií hluku. Zníženie spotreby paliva a emisií...
Viac informácií

Letné -42%
EcoContact 6 Q

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -42%

Objavte viac s pneumatikou Continental EcoContact 6 Q, ktorá potrebuje menej, s bezpečnosťou nemeckej konštrukcie, nech už idete kamkoľvek. Modernizácia dezénu na zníženie emisií hluku. Zníženie spotreby paliva a emisií CO2. Choďte ďalej vďaka zmesi Green Chili 2.0. Zvládnite každú zákrutu s optimalizovanou priľnavosťou a ovládateľnosťou pneumatík Continental EcoContact 6 Q. Hodnotenie priľnavosti za mokra udáva, ako dobre si pneumatika Continental EcoContact 6 Q povedie v mokrých podmienkach, pričom výkonnosť je odstupňovaná od triedy A až po triedu E. Vysoká známka znamená dráhu na mokrej vozovke. Upgrade dezénu pre zníženie emisií hluku. Zníženie spotreby paliva a emisií CO2. Pneumatika EcoContact 6 Q zaisťuje nižšie emisie hluku vďaka vylepšeným technológiám dezénu v blokoch, lamelách a priečnych drážkach bez toho, aby boli ohrozené ostatné aspekty výkonu. Vďaka najlepšej rovnováhe medzi rozmerom pneumatiky a rozložením komponentov zlepšuje pneumatika Continental EcoContact 6 Q a jej špičková zmes s obsahom siliky valivý odpor, takže znižujete spotrebu paliva aj emisie CO2. Nech už vás vaša cesta zavedie kamkoľvek, pneumatika Continental EcoContact 6 Q sa dokonale prispôsobí podmienkam na ceste. Vyspelá zmes Green Chili 2.0 znižuje opotrebenie pneumatík, takže dôjdete ďalej.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru