Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
    Zosílená

Continental SportContact 7

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
315
Profil
35
Priemer
R22
111Y
FR,NC0

Perfektne vyladená kombinácia extra mäkkej zmesi BlackChili a výnimočne tuhého dezénu pneumatiky Continental SportContact 7 sú zárukou doteraz nepoznaného potešenia z jazdy, ktoré vo vás pretrvá naozaj dlho. Prispôsobí sa...
Viac informácií

Letné -48%
SportContact 7

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -48%

Perfektne vyladená kombinácia extra mäkkej zmesi BlackChili a výnimočne tuhého dezénu pneumatiky Continental SportContact 7 sú zárukou doteraz nepoznaného potešenia z jazdy, ktoré vo vás pretrvá naozaj dlho. Prispôsobí sa všetkým výzvam, ktoré vám cesta prichystá - Všetci dobre vieme, že jazdné podmienky sa môžu počas sekúnd diametrálne zmeniť, preto by sme sa vždy mali spoliehať na pneumatiky, ktoré si s takýmito situáciami dokážu poradiť, vďaka adaptívnemu dezénu pneumatík Continental SportContact 7 si môžete užívať bezpečnú jazdu na mokrej aj suchej vozovke – dokonca aj pri tých najvyšších rýchlostiach. Pneumatika Continental SportContact 7 je vyrobená na mieru pre rôzne triedy vozidiel, aby Vám dokázala poskytnúť typický feeling radu SportContact. Pneumatika Continental SportContact 7 garantuje stabilné a isté riadenie na suchej aj mokrej vozovke. Ešte väčšie potešenie zo skvelého výkonu, perfektne vyvážená interakcia tuhého dezénu s plytkými drážkami a mäkké zmesi BlackChili vám zaistí nielen špičkový výkon, ale aj výrazne dlhšiu životnosť pneumatík Continental SportContact 7. Skvelé výsledky bez ohľadu na triedu automobilu - Pneumatika Continental SportContact 7 je prvá pneumatika vyrobená na mieru pre rôzne triedy a hmotnostné kategórie vozidiel, preto vám ponúkne typický feeling radu SportContact, kedykoľvek naštartujete motor svojho vozidla.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru