Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
    Zosílená

Firestone Multi Season 2

Rozmery
Šírka
215
Profil
55
Priemer
R18
99V
M+S

Optimalizovaná sada pneumatík Firestone Multi Season 2 sa postará o to, že si udržíte kontrolu nad svojím autom aj za ľadovo chladného počasia. Pocit pohodlia a pokoj na duši, pretože...
Viac informácií

Letné -46%
Multi Season 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -46%

Optimalizovaná sada pneumatík Firestone Multi Season 2 sa postará o to, že si udržíte kontrolu nad svojím autom aj za ľadovo chladného počasia. Pocit pohodlia a pokoj na duši, pretože si vystačíte s jedinou sadou pneumatík Firestone Multi Season 2, a to bez ohľadu na poveternostné podmienky. Certifikovaný výkon na snehu vďaka alpskému symbolu hory s tromi vrcholmi a symbolu snehové vločky (3PMSF). Dokonalé pohodlie a úspora vďaka jedinej sade pneumatík Firestone Multi Season 2 na celý rok. Lepšie brzdné vlastnosti pneumatiky Firestone Multi Season 2 na suchej i mokrej vozovke oproti svojmu predchodcovi. Pneumatika dostala hodnotenie B na informačnom štítku EÚ v disciplíne adhézie na mokre. Firestone však posunul druhú generáciu pneumatiky Multiseason na ešte vyššiu úroveň. Druhá generácia pneumatiky Multiseason s ešte vyššou úrovňou prevádzkových vlastností a výhodnejším pomerom cena / výkon posilňuje portfólio značky Firestone, ktorá ponúka pneumatiky pre všetky druhy osobných automobilov a typy vodičov. Nová generácia pneumatiky Multiseason preukázala v testoch TÜV SÜD, jednej z najuznávanejších nezávislých organizácií v Európe pre testovanie automobilov a ich komponentov, o 9% kratšiu brzdnú dráhu na suchu a 14% zlepšenie na mokrom povrchu.

Firestone pokračuje v upevňovaní svojho postavenia na európskom trhu predstavením novej celoročné cestovné pneumatiky. Záber pneumatiky Firestone Multi Season 2: Inovatívny miešací technológia - Inovatívny nanostrukturální selektívne reakcie materiálov. Konštrukcia pneumatiky s vyváženou tuhosťou zároveň zaisťuje výborné prevádzkové vlastnosti pri jazde na suchu. Pneumatika je určená aj na prevádzku v zimných podmienkach vrátane snehu, čo potvrdzuje symbol horského štítu a snehové vločky, ktorý potvrdzuje súlad so všetkou legislatívou pre zimnú prevádzku v Európe .. Pôvodný pneumatika Firestone Multiseason bola oceňovaná ako vynikajúci celoročná cestovné pneumatika. Pneumatiky Firestone Multi Season 2 sú konštruované do všetkých podmienok a vyhovujú legislatíve vo všetkých krajinách, kde zákon nariaďuje používanie zimných pneumatík. Dezén v tvare V a kontaktná plocha - k maximalizácii odvodu vody. Od radu pneumatík Multiseason Firestone očakávajte: Pneumatiky určené pre celoročné používanie, a to aj v miestach, kde používanie zimných pneumatík nariaďuje zákon. Optimalizovaným dezénom a styčnou plochou je zaistené maximálne odvádzanie vody na mokrej vozovke. Dezén s optimalizovanými záberovými prvkami a lamelami - rozsiahlo použitie simulácií bolo overené v teréne. Či už vám počasie naservíruje čokoľvek, pneumatiky Firestone Multiseason 2 vám umožní naplno si vychutnať váš mestský životný štýl. Vyvážená pevnosť dezénu pneumatiky Firestone Multi Season 2 - k zvýšeniu výkonu na suchu a pre skvelú životnosť. Toho bolo dosiahnuté rozsiahlymi počítačovými simuláciami, ktoré boli následne overené praktickými testami. Táto nová pneumatika aj ďalšie nedávno predstavenej pneumatiky, ako je Roadhawk alebo Vanhawk 2, potvrdzujú, že Firestone je stelesnením veľmi spoľahlivých a cenovo výhodných pneumatík s excelentným pomerom cena / výkon. Výsledkom tohto úsilia je výrazné zvýšenie brzdných výkonov na mokre i suchu.

Pneumatiky Firestone poskytujú širokú ponuku - od pneu osobných automobilov, cez nákladné pneumatiky až do špecializovaných poľnohospodárskych pneumatík. Firestone Tire a Rubber Company založená v roku 1905 Harvey S Firestone. V období medzi 1950-1975 bol výrobca pneumatík Firestone hlavným sponzorom a dodávateľom pneumatík pre Indy Racing League rally. Prvá továreň na pneumatiky vznikla v Akrone (Ohio, USA). Spoločnosť Firestone bola priekopníkom v sériovej výrobe pneumatík. Značka pneumatík patrí ku koncernu Bridgestone od roku 1988. Spoločnosť Firestone bola prvým dodávateľom pneumatík pre Ford Motor Company.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru