Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
  • Odporúčame
    Prémiová kvalita

Hankook K 435 Kinergy eco 2

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
205
Profil
70
Priemer
R15
96T

Letné pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 s optimalizovaným valivým odporom. Polyesterová kostra pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 s vysokou hustotou vlákien: Zvyšuje tuhosť a odolnosť bočníc pri zachovaní...
Viac informácií

Letné -42%
K 435 Kinergy eco 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -42%

Letné pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 s optimalizovaným valivým odporom. Polyesterová kostra pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 s vysokou hustotou vlákien: Zvyšuje tuhosť a odolnosť bočníc pri zachovaní komfortu. Dlhšia životnosť, nižšia hlučnosť a zachovanie spoľahlivých výkonov pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 na mokrej i suchej vozovke. Bezšvový nylonový vrchné nárazník: Ideálne tuhosť behúňa. Technológia vodných turbín: Zlepšuje odvod vody v priečnom aj pozdĺžnom smere. Pre menšie a stredne veľké vozidlá.

Nová behúňová zmes: Nové zloženie zmesi behúňa sa prejavuje lepšími brzdnými vlastnosťami na mokrom povrchu a vyššou odolnosťou proti opotrebeniu, a to bez akéhokoľvek obmedzenia ostatných výkonových vlastností pneumatiky, a k predĺženiu životnosti došlo vďaka optimalizácii priečnych molekulárnych väzieb. Široké krajné drážky umožňujú maximálny odvod vody pre lepšiu priľnavosť na vode. Pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 sú múdra voľba pre vodiča i životné prostredie. Široké priečne drážky: Široké priečne drážky v ramennej časti zaisťujú vynikajúcu odolnosť proti akvaplaningu. Konštrukcia pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2: Vysoko priľnavá zmes s prímesou siliky zlepšuje záber na suchom i mokrom povrchu a znižuje valivý odpor. Asymetrický tvar dezénu: Vyššia tuhosť vonkajšej časti dezénu pre lepšiu ovládateľnosť na suchej vozovke.

Tuhé a jednoliatej pätnej lano: Zlepšuje jednoliatosť a odolnosť usadenie pätky pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2. Tri široké obvodové drážky: Optimálna šírka a umiestnenie troch širokých obvodových drážok zaručujú vynikajúce výkony na mokrej vozovke. Široký oceľový nárazník: Širšie styčná plocha pre lepšiu ovládateľnosť na suchu. Jadro pätky o vysokej tvrdosti: Zlepšuje ovládateľnosť a odozvu riadenia. Moderné technológie miešanie s plnidlami o vysokej nosnosti a funkčné polyméry s vysokou molekulovou hmotnosťou zlepšujú súčasne výkony pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2 na mokrej i suchej vozovke. Optimalizované rozloženie blokov pneumatiky Hankook K 435 Kinergy Eco2: Precízne navrhnutá veľkosť blokov znižuje hlučnosť.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru