Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné

Michelin Pilot Sport 4 SUV

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
325
Profil
40
Priemer
R22
114Y
FR

Vysoko výkonné pneumatiky musia byť dostatočne tuhé, aby poskytovali precízny handling a vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. V prípade Pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 túto požiadavku zabezpečuje tuhá zmes pretkaná nylonovými...
Viac informácií

Letné -35%
Pilot Sport 4 SUV

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -35%

Vysoko výkonné pneumatiky musia byť dostatočne tuhé, aby poskytovali precízny handling a vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. V prípade Pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 túto požiadavku zabezpečuje tuhá zmes pretkaná nylonovými a aramidovými vláknami. V priľnavosti za mokra dosahuje hodnotenie A, čím sa radí medzi najlepšie hodnotené letné pneu na trhu. Vďaka tomu je perfektne stabilný aj v tom najväčšom lejaku. Vhodné pre osobné vozidlá a SUV.

Neskutočne dobre drží stopu na suchu. Navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva a nízkemu opotrebenie samotnej pneumatiky. Výhody letné pneumatiky Michelin Pilot Sport 4: Precízne odozva na riadenie, Skvelá adhézie na mokrom povrchu, Vysoký kilometrový priebeh, Veľmi krátka brzdná dráha. Dominantným znamením tohto dezénu sú štyri pozdĺžne drážky, ktoré spoľahlivo odvádza vodu. Skvele priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. Oproti predchádzajúcej generácii sa nová verzia Pilot Sport tiež výrazne zdokonalila v správaní na mokrej vozovke.

Vysoký obsah siliky a funkčných elastomérov sa stará o vynikajúcu adhéziu na každom povrchu. Francúzski inžinieri využili pri vývoji Michelin Pilot Sport 4 skúseností pretekárov Formuly E a WRC. Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru