Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-silničné
    Zosílená
  • Odporúčame
    Prémiová kvalita

Nexen N*Blue 4Season 2

Rozmery
Šírka
255
Profil
40
Priemer
R20
101W

Oproti svojmu predchodcovi N´Blue 4Season, poskytuje pneumatika Nexen N*Blue 4Season 2 ešte vyrovnanejšie jazdné výkony s optimálnou priľnavosťou za všetkých klimatických podmienok, kratšie brzdné dráhy na suchu aj za mokra,...
Viac informácií

Letné -42%
N*Blue 4Season 2

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -42%

Oproti svojmu predchodcovi N´Blue 4Season, poskytuje pneumatika Nexen N*Blue 4Season 2 ešte vyrovnanejšie jazdné výkony s optimálnou priľnavosťou za všetkých klimatických podmienok, kratšie brzdné dráhy na suchu aj za mokra, nízky valivý odpor a tým aj nižšiu spotrebu paliva, a vysoký nájazd, vďaka vylepšenej behúňovej zmesi, širokej palete pozdĺžnych i priečnych drážok pre rýchly odvod vody z kontaktnej plochy usporiadaných do tvaru písmena V, aj tuhým ramenným blokom s 3D lamelami pre stabilnú ovládateľnosť. Ocenenie Red Dot Awards - Ešte než sa pneumatiky Nexen N*Blue 4Season 2 vôbec zabývali na trhu, už mali na svojom konte hlavnú cenu Red Dot Awards 2022, jednej z najväčších svetových súťaží dizajnérov, v kategórii Produktový dizajn, súčasne si ale rovnakú cenu odniesol aj model Nexen N'Blue 4Season Van, celoročné pneu pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá vôbec, uvedený na trh pred dvoma rokmi. , vedú ku kratším brzdným dráham aj pri jazde napríklad po zasnežených vozovkách. Najdôležitejšie charakteristiky dynamickej jazdy - brzdenie a ovládanie, sú navyše podporené špeciálnym asymetrickým dezénom, ktorý nielen rýchlo čistí stopu, ale zároveň optimalizuje rozloženie tlaku a tuhosti bez ohľadu na rýchlosť, tým nedochádza k deformácii povrchu, ale naopak k zachovaniu parametrov bezpečnosti a trvanlivosti. Spoločnosť Nexen Tire predstavila v európskej premiére na veľtrhu Tire Cologne 2022 celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá - N'Blue 4Season 2. Optimalizovaná stopa pneumatík Nexen N*Blue 4Season 2 zaisťujú vynikajúcu kontrolu nad jazdou a spoľahlivú odozvu riadenia. Samozrejme nechýba certifikácia 3PMSF (Three-Peak Mountain Snowflake).

Nexen Tire Corporation je jedným kórejských producentov pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1942. Pneumatiky patria do budgetového segmentu, kde je primárnym kritériom cena a sú určené pre nižšiu a strednú triedu vozidiel. Pneumatiky Nexen patria do skupiny lacnejších, ale napriek tomu kvalitných letných pneumatík, kde ekonomika prevádzky zohráva významnú úlohu. Výrobca Nexen tak vychádza v ústrety majiteľom vozidiel nižších tried, ktorí využívajú svoje vozidlo na bežné jazdenie. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Nahoru