Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-ťažký terén
  • Odporúčame

Nokian Rockproof

Rozmery
Šírka
265
Profil
70
Priemer
R17
121/118Q

Skutočná offroad pneumatika Nokian Rockproof pre všetky typy ciest, ktorá ponúka extrémnu odolnosť. Aramidové bočnice, extrémna odolnosť, odolnosť pri nárazoch na kamene. Technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Nokian Rockproof, extrémnu...
Viac informácií

Letné -49%
Rockproof

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -49%

Skutočná offroad pneumatika Nokian Rockproof pre všetky typy ciest, ktorá ponúka extrémnu odolnosť. Aramidové bočnice, extrémna odolnosť, odolnosť pri nárazoch na kamene. Technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Nokian Rockproof, extrémnu odolnosť aj v najťažšom teréne. Extrém odolnosť, zmes gumy Nokian Rockproof Hybrid. Jedinečná pevnosť, technológia aramidových bočníc Nokian Tyres. Doteraz nepoznaná odolnosť. Vďaka aramidovým bočniciam zvláda aj nárazy pri náročnom offroadovou použití.

Gumový materiál bočníc obsahuje extrémne trvanlivá aramidové strižné vlákna a je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Vďaka aramidovým vláknam je bočnice veľmi pevná a tým lepšie odoláva nárazom a tlaku na okraj ráfika. Dlhšia životnosť, odvádzače kameňov na spodnej hrane drážok. Pre ľahké nákladné vozidlá, veľká SUV a pick upy do 160 km / h. Rovnaký materiál je známy z leteckého a zbrojného priemyslu. Pre naozajstných offroadových nadšencov.

Pneumatiky Nokian investujú nemalé prostriedky do vývoja pneumatík a bezpečnosti cestnej premávky, kde väčšina testovanie prebieha na najsevernejšie položenom testovacom okruhu Ivalo. Fínska spoločnosť vyrábajúca od roku 1904 v meste Nokia pneumatiky pre osobné automobily, úžitkové autá a bicykle známa svojou prvotriednou kvalitou predovšetkým zimných pneumatík danú dlhoročným skúsenosťami s drsnými podmienkami severskej zimy. Špičkové pneumatiky Nokian sú slávne najmä svojimi neprekonateľnými zimnými pneumatikami.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru