Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • SUV-ťažký terén
  • Super kvalita / výkon

Sailun Terramax M/T

Rozmery
Šírka
35
Profil
12.5
Priemer
R17
121Q

Odolná konštrukcia s mimoriadne silným trojvrstvovým zosilneným plášťom s trojvrstvovou tienenou ochranou bočníc proti prierazu. Pneumatika Sailun Terramax M/T poskytuje odolnú pevnosť a výkonnú trakciu s agresívnym samočistiacim dezénom, ktorý...
Viac informácií

Letné
Terramax M/T

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Odolná konštrukcia s mimoriadne silným trojvrstvovým zosilneným plášťom s trojvrstvovou tienenou ochranou bočníc proti prierazu. Pneumatika Sailun Terramax M/T poskytuje odolnú pevnosť a výkonnú trakciu s agresívnym samočistiacim dezénom, ktorý zaisťuje maximálnu priľnavosť na nerovnom povrchu av náročnom teréne. Hladká a tichá jazda pre pohodlnejší zážitok z jazdy. Odolný a dlhotrvajúci design pneumatík. Dizajn dezénu pneumatík Sailun Terramax M/T ponúka väčší jazdný komfort a znižuje emisie hluku. Veľké odstupňované ramenné bloky, hlboké dezénové drážky a hrubý M/T štýl poskytujú skutočné terénne schopnosti pri zachovaní skvelých jazdných vlastností pneumatík Sailun Terramax M/T na ceste. Pneumatika ponúka odolnú konštrukciu a výkonnú trakciu. Nepopierateľný výkon pri stúpaní, pokročilý dizajn s dlhou životnosťou a maximálna trakcia na ceste aj v teréne. Sailun Terramax M/T je robustná terénna pneumatika, ktorá bola vyrobená pre skvelé offroadové výkony v mokrých aj suchých podmienkach. Široký a hlboký dezén pre maximálnu trakciu bez ohľadu na terén za mokra aj za sucha.

Spoločnosť pre značku pneumatík Sailun od začiatku spojila technické skúsenosti s inovatívnym výskumom a vývojom s cieľom navrhnúť a vyrobiť pneumatiky svetovej triedy pre všetky typy vozidiel. Výrobca Sailun je tretím najväčším výrobcom pneumatík v Číne. Predáva ich vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Pneumatiky Sailun vytvorili závideniahodnú povesť po celom svete ako výrobca a dodávateľ kvalitných pneumatík s vysokou pridanou hodnotou. Sailun dokáže vyrobiť 41,6 milióna pneumatík ročne, z toho 7,3 milióna pneumatík pre osobné automobily. Značka Sailun bola založená v roku 2002 v oblasti hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao v Číne. Spoločnosť Sailun, ktorá pokrýva celý rad aplikácií, vyrába pneumatiky pre všetky typy každodenného používania.

Nahoru