Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Barum Vanis 3

Rozmery
Šírka
205
Profil
75
Priemer
R16
110/108R
C

Dodávková pneumatika Barum Vanis 3 ponúka praktické riešenie pre každého profesionála, ktorý očakáva vyvážený výkon počas sezóny. Nová pneumatika Vanis 3 bola vyvinutá tak, aby zaistila dobrý kilometrový výkon s...
Viac informácií

Letné -23%
Vanis 3

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné -23%

Dodávková pneumatika Barum Vanis 3 ponúka praktické riešenie pre každého profesionála, ktorý očakáva vyvážený výkon počas sezóny. Nová pneumatika Vanis 3 bola vyvinutá tak, aby zaistila dobrý kilometrový výkon s vysokou úrovňou bezpečnosti a príjemným zážitkom z jazdy. Zvýšený kilometrový výkon, komfort, vysoká bezpečnosť. Vďaka uzavretému dezénu a optimalizovanému rozloženiu lamiel vzniká menej hluku. Jazda je preto veľmi pohodlná. Pokročilá konštrukcia dezénu a bloková štruktúra zaisťujú dobrý brzdný výkon a znížené riziko akvaplaningu pre čo najlepší zážitok z jazdy na mokrej aj suchej vozovke. Pneumatika Vanis 3 je vybavená najnovšou generáciou behúňovej zmesi so zvýšeným valivým odporom a opotrebovaním. Vďaka tomu je pneumatika vysoko efektívnym riešením najmä pre zákazníkov z radov úžitkových dodávok. Hodnotenie priľnavosti za mokra udáva, ako dobre si pneumatika povedie na mokrej vozovke, pričom výkonnosť je odstupňovaná od triedy A až po triedu E. Vysoká známka znamená krátku brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Znížený valivý odpor šetrí palivo a znižuje emisie CO2. Pneumatiky triedy A poskytujú najlepšiu palivovú účinnosť, pričom spotreba paliva sa zvyšuje s každou ďalšou triedou až po triedu E. Jedná sa o vonkajší hluk odvaľovania, ktorý pneumatika vytvára, meraný v decibeloch. Na štítku je uvedená úroveň hluku hodnotená v triedach od A do C. Okrem týchto troch hodnôt na štítku sú uvedené aj piktogramy - pokiaľ sú použiteľné - vzťahujúce sa k výkonnosti v náročných snehových podmienkach (3PMSF) a/alebo priľnavosti na poľadovici (tá sa týka iba pneumatík pre osobné vozidlá).

Barum je značka, ktorá pôsobí na trhu pneumatík už viac ako 70 rokov. Za túto dobu získali pneumatiky Barum prestíž na celom svete vďaka bohatým skúsenostiam, výrobným know-how a spoľahlivosti. Výrobný závod v Otrokoviciach je v súčasnosti najväčšou výrobnou jednotkou v Európe. Splnili sme tie najnáročnejšie medzinárodné audity kvality výroby a obstáli sme na výbornú aj pri interných auditoch najprestížnejších výrobcov automobilov ako Volvo, BMW, VW, Škoda, Renault, Ford či Peugeot. Naše znalosti a výrobné zručnosti sa odrážajú aj vo filozofii našej značky. Výrobky Barum sa snažia poskytnúť svojim zákazníkom ten najlepší pomer medzi cenou a výkonom. Okrem ostatných špičkových vlastností, dokázaných v testoch nezávislých časopisov a autoklubov, poskytujú naše pneu vysoký kilometrový výkon. Barum vyrába pneumatiky v najmodernejších závodoch v Európe pod záštitou silnej skupiny Continental AG. Barum patrí k najúspešnejším výrobcom pneumatík v strednej Európe a jeho slogan hovorí jasne: Múdra voľba.

Nahoru