Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Super kvalita / výkon

Sailun Commercio Pro

Rozmery
Šírka
195
Profil
70
Priemer
R15
104/102R
C

Pneumatika Sailun Commercio Pro je navrhnutá na využitie na komerčných vozidlách, ako sú dodávky a ľahké nákladné automobily. Pneumatiky Sailun Commercio Ponúka vyšší výkon a dlhšiu životnosť vďaka použitiu nových...
Viac informácií

Letné
Commercio Pro

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Pneumatika Sailun Commercio Pro je navrhnutá na využitie na komerčných vozidlách, ako sú dodávky a ľahké nákladné automobily. Pneumatiky Sailun Commercio Ponúka vyšší výkon a dlhšiu životnosť vďaka použitiu nových technológií a materiálov. Sailun Commercio Pro je vybavená zmesou gumy s vysokým podielom kremíka, ktorý zaisťuje vyššiu odolnosť proti opotrebeniu a lepšiu priľnavosť na mokrej a suchej ceste. Zmes pneumatiky Sailun Commercio Pro poskytuje nižšiu spotrebu paliva a nižšiu hlučnosť počas jazdy. Pneu má asymetrický dezén, ktorý zaisťuje rovnomerné opotrebenie a vysokú trakciu pri brzdení a zrýchľovaní. Konštrukcia pneumatík Sailun Commercio Pro umožňuje jednoduchú kontrolu a presnosť pri riadení. Sailun Commercio Pro je dostupná v mnohých veľkostiach a nosnostiach, čo z nej robí všestrannú voľbu pre rôzne typy komerčných vozidiel. Pneumatika Sailun Commercio Pro má tiež konkurencieschopnú cenu a ponúka dobrý pomer výkonu a ceny.

Spoločnosť pre značku pneumatík Sailun od začiatku spojila technické skúsenosti s inovatívnym výskumom a vývojom s cieľom navrhnúť a vyrobiť pneumatiky svetovej triedy pre všetky typy vozidiel. Výrobca Sailun je tretím najväčším výrobcom pneumatík v Číne. Predáva ich vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Pneumatiky Sailun vytvorili závideniahodnú povesť po celom svete ako výrobca a dodávateľ kvalitných pneumatík s vysokou pridanou hodnotou. Sailun dokáže vyrobiť 41,6 milióna pneumatík ročne, z toho 7,3 milióna pneumatík pre osobné automobily. Značka Sailun bola založená v roku 2002 v oblasti hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao v Číne. Spoločnosť Sailun, ktorá pokrýva celý rad aplikácií, vyrába pneumatiky pre všetky typy každodenného používania.

Nahoru