Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Vyrába Michelin v EÚ

Sebring Cargo Speed Evo

Rozmery
Šírka
225
Profil
70
Priemer
R15
112R
C

Sebring Cargo Speed ​​Evo je ekonomická letná pneumatika pre ľahké nákladné vozidlá od jednej zo značiek tretej úrovne spoločnosti Michelin. Za rozumnú cenu ponúka dobrú rovnováhu medzi trakciou za mokra...
Viac informácií

Letné
Cargo Speed Evo

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

Letné

Sebring Cargo Speed ​​Evo je ekonomická letná pneumatika pre ľahké nákladné vozidlá od jednej zo značiek tretej úrovne spoločnosti Michelin. Za rozumnú cenu ponúka dobrú rovnováhu medzi trakciou za mokra a energetickou účinnosťou, nízku hladinu hluku, vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a namáhaniu a dlhú životnosť. Pneumatika Sebring Cargo Speed ​​Evo by logicky mala nahradiť pneumatiku CargoSpeed, ktorá bola uvedená na trh pred viac ako desiatimi rokmi. Oproti predchádzajúcej generácii prešli tieto pneumatiky radom vylepšení, a to nielen z hľadiska dezénu a bočníc, ale aj vďaka pokročilému zloženiu gumovej zmesi. V porovnaní s inými značkami pneumatík ponúkajú pneumatiky Sebring Cargo Speed ​​Evo vynikajúci pomer kvalita/cena. Pneumatiky Sebring Cargo Speed ​​Evo majú silnú a odolnú konštrukciu, čo zaručuje dlhú životnosť a znižuje riziko poškodenia pneumatiky. Použitím špeciálnych zmesí gumy má táto pneumatika výborný odpor proti akvaplaningu a zaisťuje vynikajúci výkon na mokrých cestách. Sebring Cargo Speed ​​Evo je výbornou voľbou pre vodičov, ktorí hľadajú spoľahlivé a odolné pneumatiky za rozumnú cenu. Pneumatika Sebring Cargo Speed ​​Evo je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovala rôznym potrebám vozidiel. Sebring Cargo Speed ​​Evo má dezén, ktorý umožňuje lepší výkon pri brzdení, zrýchľovaní a pri prejazde zákrutami.

Či ide o zimu alebo o leto, či ide o začiatočníka alebo o skúseného vodiča, v rodinnom aute alebo v dvojmiestnom športovom vozidle: S pneumatikami SEBRING ste na ceste k svojim cieľom v bezpečí. Dali sme si za úlohu so značkou SEBRING ponúkať nielen značku pneumatík, ktoré vyhovujú všetkým požiadavkám na bezpečnosť a kvalitu, ale aj k Vášmu životu optimálne prispôsobený pomer cena-výkon, pri ktorom nielen Vaše auto, ale aj Váš rozpočet zostáva v bežných medziach.

Nahoru