Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Avon AM 63 Viper Stryke

Rozmery
Šírka
120
Profil
80
Priemer
R16
60P
TL,R

Avon AM 63 Viper Stryke je pneumatika špeciálne navrhnutá pre moderné skútre, prinášajúce vynikajúce vlastnosti pre pohodlnú a účinnú jazdu. Táto pneumatika je vyvinutá s ohľadom na potreby skútrov a...
Viac informácií

AM 63 Viper Stryke

Avon AM 63 Viper Stryke je pneumatika špeciálne navrhnutá pre moderné skútre, prinášajúce vynikajúce vlastnosti pre pohodlnú a účinnú jazdu. Táto pneumatika je vyvinutá s ohľadom na potreby skútrov a ponúka unikátne zloženie zmesi, ktoré zaisťuje výnimočný kilometrový nájazd. Špecifický dizajn dezénu Avon AM 63 Viper Stryke je zameraný na poskytnutie vynikajúcej ovládateľnosti motocykla, čo prispieva k prvotriednej manipulácii. Optimalizovaná bočnica tejto pneumatiky zaisťuje výborný jazdný komfort aj pri dochádzaní na dlhé vzdialenosti, čo je obzvlášť dôležité pre užívateľov skútrov. Medzi kľúčové vlastnosti pneumatiky Avon AM 63 Viper Stryke patrí dlhá životnosť, prvotriedna manipulácia a veľmi pohodlná jazda. Tieto vlastnosti robia túto pneumatiku ideálnou voľbou pre majiteľov moderných skútrov, ktorí očakávajú vysoký výkon a komfort pri každodennom používaní. von AM 63 Viper Stryke predstavuje perfektný doplnok pre skútre, kombinujúce najnovšie technológie s dlhodobou tradíciou v oblasti výroby pneumatík.

Spoločnosť Avon sa už od roku 1904 špecializuje na výrobu vysoko kvalitných pneumatík, ktoré sú vhodné pre širokú škálu automobilov, motocyklov, dodávok a prívesov. Jej pôsobenie sa v priebehu storočí rozšírilo nielen na cesty, ale aj na závodné trate po celom svete, a to ako na dvoch, tak na štyroch bicykloch. S dlhoročnými skúsenosťami sa spoločnosť Avon prispôsobila najmodernejším konštrukčným a výrobným technológiám, čím spojila storočnú tradíciu s inováciami. Vďaka náročnému testovaciemu režimu sa Avon pýši výrobou pneumatík bezkonkurenčnej kvality a schopností. Avon Tyres, britská značka pneumatík z Melkshamu v anglickom grófstve Wiltshire, patrí od roku 1997 do portfólia americkej spoločnosti Cooper Tire & Rubber Company. Táto akvizícia umožnila Avon zamerať sa na svoju kľúčovú činnosť, tj výrobu automobilových komponentov, technických produktov, motocyklových pneumatík a ochranných pomôcok. Pri výrobe pneumatík kombinuje Avon viac ako sto rokov skúseností s najmodernejšími technológiami, čo je zrejmé v bezkonkurenčnej kvalite a schopnostiach ich produktov. Ak hľadáte pneumatiky, ktoré vám zaistia bezpečnú jazdu v nepriaznivých poveternostných podmienkach a zároveň prinesú radosť z každej cesty, Avon je tou správnou voľbou.

Nahoru