Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Avon Speedmaster MK II

Rozmery
Šírka
3.00
Profil
-
Priemer
R21
57S
TT,F

Avon Speedmaster Mk II je klasická pneumatika navrhnutá pre vynikajúcu ovládateľnosť v zákrutách, ideálna najmä pre predné kolesá klasických motocyklov. S klasickým navádzacím vzorom poskytuje nielen skvelú kontrolu vo zvratkách,...
Viac informácií

Speedmaster MK II
101,00 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Avon Speedmaster Mk II je klasická pneumatika navrhnutá pre vynikajúcu ovládateľnosť v zákrutách, ideálna najmä pre predné kolesá klasických motocyklov. S klasickým navádzacím vzorom poskytuje nielen skvelú kontrolu vo zvratkách, ale tiež zaisťuje bezpečnú jazdu na ceste aj v terénnych podmienkach. Pneumatika Avon Speedmaster Mk II je optimálnou voľbou pre jazdcov klasických motocyklov, ktorí ocenia kombináciu vynikajúcej ovládateľnosti a dlhej životnosti dezénu. Je vyvinutá tak, aby plne uspokojila požiadavky na cestnú a terénnu jazdu, čo ju robí všestrannou voľbou pre rôzne podmienky.

Klasický dizajn vzorky a vysoká kvalita použitých materiálov podčiarkujú charakter tejto pneumatiky, ktorá je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovala rôznym typom klasických motocyklov. Avon Speedmaster Mk II predstavuje spojenie tradičného vzhľadu s modernými technológiami, ponúkajúce jazdcom optimálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých podmienkach.

Spoločnosť Avon sa už od roku 1904 špecializuje na výrobu vysoko kvalitných pneumatík, ktoré sú vhodné pre širokú škálu automobilov, motocyklov, dodávok a prívesov. Jej pôsobenie sa v priebehu storočí rozšírilo nielen na cesty, ale aj na závodné trate po celom svete, a to ako na dvoch, tak na štyroch bicykloch. S dlhoročnými skúsenosťami sa spoločnosť Avon prispôsobila najmodernejším konštrukčným a výrobným technológiám, čím spojila storočnú tradíciu s inováciami. Vďaka náročnému testovaciemu režimu sa Avon pýši výrobou pneumatík bezkonkurenčnej kvality a schopností. Avon Tyres, britská značka pneumatík z Melkshamu v anglickom grófstve Wiltshire, patrí od roku 1997 do portfólia americkej spoločnosti Cooper Tire & Rubber Company. Táto akvizícia umožnila Avon zamerať sa na svoju kľúčovú činnosť, tj výrobu automobilových komponentov, technických produktov, motocyklových pneumatík a ochranných pomôcok. Pri výrobe pneumatík kombinuje Avon viac ako sto rokov skúseností s najmodernejšími technológiami, čo je zrejmé v bezkonkurenčnej kvalite a schopnostiach ich produktov. Ak hľadáte pneumatiky, ktoré vám zaistia bezpečnú jazdu v nepriaznivých poveternostných podmienkach a zároveň prinesú radosť z každej cesty, Avon je tou správnou voľbou.

Nahoru