Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Bridgestone AX 41

Rozmery
Šírka
150
Profil
70
Priemer
B17
69Q
TL,R
Konštrukcia: Bias

Predstavením ozajstné trail-Off-Road pneumatiky Bridgestone AX 41 v jej line-upu skompletizoval Bridgestone produktovú ponuku. Zvýšená pevnosť a odolnosť zmesi Trail - on roadBattlax Adventure A41 pre vyváženie odolnosti a off-road...
Viac informácií

-50%
AX 41
-50%

Predstavením ozajstné trail-Off-Road pneumatiky Bridgestone AX 41 v jej line-upu skompletizoval Bridgestone produktovú ponuku. Zvýšená pevnosť a odolnosť zmesi Trail - on roadBattlax Adventure A41 pre vyváženie odolnosti a off-road výkonu. U predné pneu optimalizovaným uhlom stien blokov bolo dosiahnuté zvýšenie pevnosti blokov a tým aj zvýšenie spätnej väzby riadenia. Tieto ciele boli dosiahnuté novou konštrukciou dezénu a novým rozmiestnením blokov pre výnimočný výkon, konštrukcií blokov zabezpečujúce ich pevnosť, optimalizáciou celkových rozmerov pneumatiky a použitím vysoko odolné zmesi. Bridgestone Battlax Adventurecross AX41 nastavuje novú úroveň štandardu pre Trail - Off road výkony. Širšie priečna sekcia o 30% oproti A41. U zadné pneu došlo zmenou rozmerov blokov k zvýšeniu celkového počtu blokov.

Výrobcovia sa podarilo ponúknuť Trail pneumatiku so skutočnými off-road schopnosťami v súlade s požiadavkami vodičov motocklů adventure a umožniť vodičom objaviť na svojom motocykli nové oblasti bez obavy zo straty jeho schopností. Kratšie pozdĺžna sekcia pre zvýšenie počtu záberových blokov na obvode pneumatiky. Umožní vám jazdu a zážitok na každej ceste aj keď pôjdete do neznáma! Ako vyplýva zo samotného názvu, Battlax Adventurecross AX41 je zmesou know-how Bridgestone v cestných technológiách Battlax a umením vývoja rozmiestnenie blokov v Off-roadovom svete pneumatík Battlecross. Tento nový dizajn počíta s deformáciou a zaisťuje odolnosť pneumatiky. Umožní vám vziať motorku na akýkoľvek druh cesty a dovolí vám vychutnať jazdu, aj keď idete do neznáma !. Cieľom vývoja tejto pneumatiky bolo zlepšiť Off-road trakciu a zvýšiť Off-road priľnavosť, zároveň pri zachovaní odolnosti a elimináciu nerovnomerného opotrebenia a zachovanie jazdných vlastnosti na ceste. Použitie široké a kratšie sekcie. Bridgestone Adventurecross AX41 je nová pneumatika Trail Off-Road značky Bridgestone.

Umožňuje jazdcom objaviť nové oblasti so svojím motocyklom, bez toho aby sa museli starať o schopnosti pneumatík. Dezén AX41 má dômyselne rozložené bloky pre zabezpečenie on- a off-road výkonov, odolnosti a stability. Pneumatiku Trail so skutočnými schopnosťami off-road, v súlade s požiadavkami dobrodruhov. Použila A-IW technológie znižujúce pílkovité opotrebenie a opotrebenie nábehovej hrany blokov vďaka deformácii bloku počas brzdenia a rozloženie brzdných síl.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru