Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Bridgestone AX 41S

Rozmery
Šírka
180
Profil
55
Priemer
R17
73H
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

Zmes pneumatiky Bridgestone AX41S bola vyvinutá pre cestné používanie a nie pre obyčajné pózovanie na showroomoch. Pneumatika Bridgestone AX41S je kombináciou módy, dizajnu a výkonu. Prieskum vo svete café racer...
Viac informácií

-58%
AX 41S
-58%

Zmes pneumatiky Bridgestone AX41S bola vyvinutá pre cestné používanie a nie pre obyčajné pózovanie na showroomoch. Pneumatika Bridgestone AX41S je kombináciou módy, dizajnu a výkonu. Prieskum vo svete café racer a SCRAMBLER priniesol niekoľko návrhov. Nový dezén počíta tiež s výkonom a životnosťou a odoláva pilovitému opotrebovaniu a aj iným typom nerovnomerného opotrebenia. Bridgestone AX41S používa najnovšie technológie zmesou odvodených z kategórie Sport-Touring, pre zaistenie najlepšej výkonnosti. Pneu Bridgestone AX41S obsahuje jednu zmes šport-touring v prednej pneu a 3LC šport-touring zmes v zadnej pneu.

Battlax Adventurecross Scrambler AX41S je nový koncept Bridgestone. Bridgestone Battlax Adventurecross Scrambler AX41S dotvára celkový vzhľad motocykla. Garancia vysokej úrovne priľnavosti na suchu i na mokru a bezpečná jazda na každom café Racer alebo Scrambler. Pneumatika Bridgestone AX41S dopĺňa individuálny štýl SCRAMBLER dizajnom a vodiča výkonom. The AX41S je výsledkom hodín strávených pri rysovacích dosiek. Základná ideí AX41S je kombinácia hladké línie a robustných blokov. Kratšie pozdĺžna sekcia pre zvýšenie počtu záberových blokov na obvode pneumatiky. Umožní vám jazdu a zážitok na každej ceste aj keď pôjdete do neznáma! Umožňuje jazdcom objaviť nové oblasti so svojím motocyklom, bez toho aby sa museli starať o schopnosti pneumatík. Použila A-IW technológie znižujúce pílkovité opotrebenie a opotrebenie nábehovej hrany blokov vďaka deformácii bloku počas brzdenia a rozloženie brzdných síl.

Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. V rámci svojho regiónu prevádzkuje 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Sídlo spoločnosti je v Prahe.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru