Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter
  • Odporúčame

Bridgestone B 01

Rozmery
Šírka
100
Profil
90
Priemer
R10
61J
TL,F/R

Pneumatika pre ľahké motocykle, skútre určená pre denné užívanie. Vlasnosti: dobrá stabilita, priľnavosť, dlhý dojazd. Pneumatika Bridgestone B 01 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý...
Viac informácií

-45%
B 01
-45%

Pneumatika pre ľahké motocykle, skútre určená pre denné užívanie. Vlasnosti: dobrá stabilita, priľnavosť, dlhý dojazd. Pneumatika Bridgestone B 01 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Bridgestone B 01 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dezén pneumatiky Bridgestone B 01 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone B 01 znižuje spotrebu paliva. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone B 01 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone B 01 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Cestná pneumatika Bridgestone B 01 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Pneu Bridgestone B 01 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone B 01 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone B 01 predlžuje životnosť behúňa. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Cestná pneumatika Bridgestone B 01 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone B 01 dodáva excelentnú priľnavosť.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru