Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Bridgestone B 02

Rozmery
Šírka
150
Profil
70
Priemer
R14
66S
TL

Pneumatika určená na moderné, výkonné skútre. Vynikajúce vlastnosti v zákrutách a to aj na mokrej vozovke. Používaná ako prvomontáž u Silver Wing, Suzuki Bergman či Yamaha XP 500. Stredové bloky...
Viac informácií

-50%
B 02
-50%

Pneumatika určená na moderné, výkonné skútre. Vynikajúce vlastnosti v zákrutách a to aj na mokrej vozovke. Používaná ako prvomontáž u Silver Wing, Suzuki Bergman či Yamaha XP 500. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone B 02 na tvrdom povrchu. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone B 02 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone B 02 znižuje spotrebu paliva. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Cestná pneumatika Bridgestone B 02 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Dezén pneumatiky Bridgestone B 02 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone B 02 dodáva excelentnú priľnavosť. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone B 02 predlžuje životnosť behúňa. Bridgestone B 02 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestná pneumatika Bridgestone B 02 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Pneumatika Bridgestone B 02 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Pneu Bridgestone B 02 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone B 02 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru