Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter
  • Odporúčame

Bridgestone B 03

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R14
55S
TL,F

Mesto, výmole, nerovnosti, preplnené cesty, ak sa s týmto stretávate každý deň, sú pre Vás motocyklové pneumatiky Bridgestone B03 Pro tie najvhodnejšie. Vynikajúca priľnavosť, výborná stabilita za mokra i za...
Viac informácií

-45%
B 03
-45%

Mesto, výmole, nerovnosti, preplnené cesty, ak sa s týmto stretávate každý deň, sú pre Vás motocyklové pneumatiky Bridgestone B03 Pro tie najvhodnejšie. Vynikajúca priľnavosť, výborná stabilita za mokra i za sucha. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone B 03 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone B 03 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Pneumatika Bridgestone B 03 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Dezén pneumatiky Bridgestone B 03 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone B 03 dodáva excelentnú priľnavosť. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone B 03 predlžuje životnosť behúňa. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Bridgestone B 03 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Cestná pneumatika Bridgestone B 03 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone B 03 na tvrdom povrchu. Cestná pneumatika Bridgestone B 03 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone B 03 znižuje spotrebu paliva. Pneu Bridgestone B 03 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru