Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone BT 45

Rozmery
Šírka
110
Profil
70
Priemer
-17
54H
TL,F,G
Počet zmesí: 1 Konštrukcia: Diagonálne

Cestovné pneumatiky ponúkané v H a V špecifikáciách. Podáva skvelé celoročné výkony, lepší hlavne vďaka fantastickému jazdnému pohodliu, dojazdu a priľnavosti na mokrej vozovke, to všetko vďaka technológii CTDM. Pneu...
Viac informácií

-49%
BT 45
-49%

Cestovné pneumatiky ponúkané v H a V špecifikáciách. Podáva skvelé celoročné výkony, lepší hlavne vďaka fantastickému jazdnému pohodliu, dojazdu a priľnavosti na mokrej vozovke, to všetko vďaka technológii CTDM. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Pneumatika Bridgestone BT 45 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestná pneumatika Bridgestone BT 45 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestná pneumatika Bridgestone BT 45 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone BT 45 na tvrdom povrchu. Cestná pneumatika Bridgestone BT 45 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pneu Bridgestone BT 45 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone BT 45 dodáva excelentnú priľnavosť. Dezén pneumatiky Bridgestone BT 45 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Bridgestone BT 45 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone BT 45 znižuje spotrebu paliva. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone BT 45 predlžuje životnosť behúňa. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone BT 45 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru