Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone BT 46

Rozmery
Šírka
100
Profil
80
Priemer
-17
52H
TL,F
Konštrukcia: Diagonálne

Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone BT 46 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi...
Viac informácií

-49%
BT 46
-49%

Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone BT 46 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Bridgestone BT 46 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Pneu Bridgestone BT 46 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone BT 46 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone BT 46 dodáva excelentnú priľnavosť. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone BT 46 na tvrdom povrchu. Pneumatika Bridgestone BT 46 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestná pneumatika Bridgestone BT 46 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone BT 46 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone BT 46 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone BT 46 znižuje spotrebu paliva. Dezén pneumatiky Bridgestone BT 46 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru