Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Predná

Bridgestone G 515

Rozmery
Šírka
110
Profil
80
Priemer
-19
59S
TT,F
Konštrukcia: Diagonálne

Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone G 515 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi...
Viac informácií

-36%
G 515
-36%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone BT 016 Pro                                        
Bridgestone BT 023                                        

Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone G 515 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone G 515 na tvrdom povrchu. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Bridgestone G 515 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Cestná pneumatika Bridgestone G 515 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Cestná pneumatika Bridgestone G 515 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone G 515 dodáva excelentnú priľnavosť. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Dezén pneumatiky Bridgestone G 515 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pneumatika Bridgestone G 515 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 515 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone G 515 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 515 znižuje spotrebu paliva. Pneu Bridgestone G 515 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru