Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Predná

Bridgestone G 721

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
-21
62H
TL,F,G
Konštrukcia: Diagonálne

Bridgestone G721 je v kombinácii s G722 vhodná pre cestovné motocykle, má veľmi dobrý dojazd a jednoduché ovládanie. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a...
Viac informácií

-42%
G 721
-42%

Bridgestone G721 je v kombinácii s G722 vhodná pre cestovné motocykle, má veľmi dobrý dojazd a jednoduché ovládanie. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone G 721 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Pneu Bridgestone G 721 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneumatika Bridgestone G 721 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Dezén pneumatiky Bridgestone G 721 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 721 znižuje spotrebu paliva. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone G 721 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone G 721 predlžuje životnosť behúňa. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Cestná pneumatika Bridgestone G 721 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone G 721 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone G 721 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 721 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone G 721 dodáva excelentnú priľnavosť. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru