Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Zadná

Bridgestone G 722

Rozmery
Šírka
180
Profil
70
Priemer
-15
76H
TT,R,LW
Konštrukcia: Diagonálne

Bridgestone G722 je v kombinácii s G721 vhodná pre cestovné motocykle, má veľmi dobrý dojazd a jednoduché ovládanie. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone G...
Viac informácií

-44%
G 722
-44%

Bridgestone G722 je v kombinácii s G721 vhodná pre cestovné motocykle, má veľmi dobrý dojazd a jednoduché ovládanie. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone G 722 na tvrdom povrchu. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Pneumatika Bridgestone G 722 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Bridgestone G 722 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 722 znižuje spotrebu paliva. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 722 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone G 722 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu Bridgestone G 722 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone G 722 dodáva excelentnú priľnavosť. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone G 722 predlžuje životnosť behúňa. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestná pneumatika Bridgestone G 722 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Cestná pneumatika Bridgestone G 722 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Dezén pneumatiky Bridgestone G 722 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru