Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Predná

Bridgestone H 50

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R18
59W
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Dezén pneumatiky Bridgestone H 50 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone H 50 dodáva excelentnú priľnavosť. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone H 50 predlžuje...
Viac informácií

-35%
H 50
-35%

Dezén pneumatiky Bridgestone H 50 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone H 50 dodáva excelentnú priľnavosť. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone H 50 predlžuje životnosť behúňa. Cestná pneumatika Bridgestone H 50 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pneumatika Bridgestone H 50 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone H 50 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Pneu Bridgestone H 50 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Cestná pneumatika Bridgestone H 50 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Bridgestone H 50 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Cestná pneumatika Bridgestone H 50 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone H 50 znižuje spotrebu paliva. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone H 50 na tvrdom povrchu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru