Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone L 301

Rozmery
Šírka
3.00
Priemer
-17
45P
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatika Bridgestone L301 je veľa rokov preverená motopneu pre ľahké a menej výkonné motocykle. Vďaka svojmu univerzálnemu cestovnému vzorke patrí medzi obľúbené a používané pneumatiky. Preverená zmes dodáva jazde istotu...
Viac informácií

-48%
L 301
-48%

Pneumatika Bridgestone L301 je veľa rokov preverená motopneu pre ľahké a menej výkonné motocykle. Vďaka svojmu univerzálnemu cestovnému vzorke patrí medzi obľúbené a používané pneumatiky. Preverená zmes dodáva jazde istotu ako na rovine, tak aj v zákrutách. Vďaka členitému vzorky je aj veľmi dobrou pneumatikou na mokrom povrchu. Pneu Bridgestone L 301 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone L 301 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone L 301 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneumatika Bridgestone L 301 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestná pneumatika Bridgestone L 301 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone L 301 znižuje spotrebu paliva. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone L 301 predlžuje životnosť behúňa. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Dezén pneumatiky Bridgestone L 301 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone L 301 dodáva excelentnú priľnavosť. Bridgestone L 301 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Cestná pneumatika Bridgestone L 301 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone L 301 na tvrdom povrchu.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru