Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone L 303

Rozmery
Šírka
3.00
Priemer
-19
49S
Konštrukcia: Diagonálne

Klasická predná pneumatika s priebežným dezénom. Skôr používaná na Honde FT500. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestná pneumatika Bridgestone L 303 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi...
Viac informácií

-49%
L 303
-49%

Klasická predná pneumatika s priebežným dezénom. Skôr používaná na Honde FT500. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestná pneumatika Bridgestone L 303 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone L 303 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone L 303 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone L 303 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Cestná pneumatika Bridgestone L 303 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pneumatika Bridgestone L 303 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Dezén pneumatiky Bridgestone L 303 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone L 303 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone L 303 znižuje spotrebu paliva. Bridgestone L 303 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone L 303 dodáva excelentnú priľnavosť. Pneu Bridgestone L 303 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru