Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Bridgestone M 403

Rozmery
Šírka
60
Profil
100
Priemer
-12
33M
TT,F
Konštrukcia: Diagonálne

Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone M 403 dodáva excelentnú priľnavosť. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 403 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom...
Viac informácií

-35%
M 403
-35%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu PIESOK BLATO STREDNÁ TERÉN TVRDÝ KAMEŇ - TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone M 203                                        
Bridgestone M 403                                        

Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone M 403 dodáva excelentnú priľnavosť. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone M 403 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Pneu Bridgestone M 403 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Dezén pneumatiky Bridgestone M 403 zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Terénne pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone M 403 predlžuje životnosť behúňa. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone M 403 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Pneumatika Bridgestone M 403 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Terénne pneumatika Bridgestone M 403 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Terénne pneumatika Bridgestone M 403 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Terénne pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone M 403 na tvrdom povrchu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone M 403 znižuje spotrebu paliva. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Terénne pneumatika Bridgestone M 403 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru