Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Závodné

Bridgestone R 11

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58V
TL,F,Medium
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone R 11 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko,...
Viac informácií

-50%
R 11
-50%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Bridgestone BT 016 Pro                                        
Bridgestone BT 023                                        
Bridgestone BT 39                                        
Bridgestone R 11                                        

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone R 11 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone R 11 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone R 11 predlžuje životnosť behúňa. Pneumatika Bridgestone R 11 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej aj suchej vozovke. Dezén pneumatiky Bridgestone R 11 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pneu Bridgestone R 11 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Precízne zatáčanie, moderný dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone R 11 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Bridgestone R 11 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Dlhú životnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti sú dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone R 11 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone R 11 znižuje spotrebu paliva. Cestná pneumatika Bridgestone R 11 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone R 11 dodáva excelentnú priľnavosť.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru