Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone RS 11

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone RS 11 na tvrdom povrchu. Cestná pneumatika Bridgestone RS 11 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych...
Viac informácií

-50%
RS 11
-50%

Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone RS 11 na tvrdom povrchu. Cestná pneumatika Bridgestone RS 11 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Bridgestone RS 11 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dezén pneumatiky Bridgestone RS 11 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pneu Bridgestone RS 11 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestná pneumatika Bridgestone RS 11 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone RS 11 predlžuje životnosť behúňa. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone RS 11 znižuje spotrebu paliva. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Pneumatika Bridgestone RS 11 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone RS 11 dodáva excelentnú priľnavosť. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone RS 11 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Cestná pneumatika Bridgestone RS 11 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru