Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Bridgestone S 22

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone S 22 znižuje spotrebu paliva. Cestná pneumatika Bridgestone S 22 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a...
Viac informácií

-26%
S 22
-26%

Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone S 22 znižuje spotrebu paliva. Cestná pneumatika Bridgestone S 22 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone S 22 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Dezén pneumatiky Bridgestone S 22 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Cestná pneumatika Bridgestone S 22 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Pneu Bridgestone S 22 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone S 22 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone S 22 predlžuje životnosť behúňa. Pneumatika Bridgestone S 22 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone S 22 dodáva excelentnú priľnavosť. Bridgestone S 22 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Cestná pneumatika Bridgestone S 22 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru