Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter
  • Odporúčame

Bridgestone SC

Rozmery
Šírka
90
Profil
80
Priemer
-14
49P
TL,R
Konštrukcia: Diagonálne

Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone SC je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dezén pneumatiky Bridgestone SC...
Viac informácií

-45%
SC
-45%

Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Bridgestone SC je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dezén pneumatiky Bridgestone SC zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pneu Bridgestone SC má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone SC prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Nízke opotrebenie pneumatík Bridgestone SC predlžuje životnosť behúňa. Pneumatika Bridgestone SC je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Cestná pneumatika Bridgestone SC poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Bridgestone SC na tvrdom povrchu. Cestné pneumatiky Bridgestone spĺňajú najprísnejšie normy. Nízky valivý odpor pneumatiky Bridgestone SC znižuje spotrebu paliva. Unikátna zmes pneumatiky Bridgestone SC dodáva excelentnú priľnavosť. Cestná pneumatika Bridgestone SC poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestná pneumatika Bridgestone SC zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru