Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Bridgestone T 32

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Jedným z výnimočných benefitov pneumatiky Bridgestone Battlax T32 sú vylepšené celkové prevádzkové vlastnosti na mokre v porovnaní s predchodcom, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Spoločnosť Bridgestone predstavila nový etalón v...
Viac informácií

-49%
T 32
-49%

Jedným z výnimočných benefitov pneumatiky Bridgestone Battlax T32 sú vylepšené celkové prevádzkové vlastnosti na mokre v porovnaní s predchodcom, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Spoločnosť Bridgestone predstavila nový etalón v segmente športových cestovných pneumatík pre motocykle: novú pneumatiku Bridgestone Battlax T32. Okrem technológie Bridgestone Pulse Groove Pattern prispievajú k vynikajúcim prevádzkovým vlastnostiam pneumatiky Bridgestone Battlax T32 v daždivom počasí tiež vylepšenia konštrukcie dezénu. Zvýšenie úrovne celkových prevádzkových vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 na mokre zahŕňa tiež ešte neutrálnejšie a lineárnejší jazdné charakteristiku. Technické vylepšenia pneumatiky Bridgestone Battlax T32 nie sú v žiadnom prípade kozmetického charakteru, Bridgestone vynaložil nesmierne úsilie pri vývoji optimálnej kombinácie konštrukcie pneumatiky a zloženie jej zmesi, ktorá tejto športovej cestovnej pneumatike zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť na suchu a mokru v spojení s excelentnou stabilitou vo vysokých rýchlostiach, pri jazde priamym smerom iv zákrutách.

Bridgestone Battlax T32 používa najmodernejšiu technológiu "Pulse Groove Pattern", ktorá vylepšuje celkové prevádzkové vlastnosti na mokre. Pneumatika Bridgestone Battlax T32, spoločne s radom špecifických pneumatík T32GT pre stredne ťažké a ťažké motocykle, kombinuje všetky potrebné atribúty športové cestovné pneumatiky, či už ide o vynikajúce prevádzkové vlastnosti, pocit istoty a spätnú väzbu za všetkých poveternostných podmienok. Celkový kontakt s vozovkou vylepšuje kombinácia vyššieho podielu drážok s optimalizovaným zakrivením a rozmiestnením, potrebné tuhosti dezénu a o 13 percent väčšie styčné plochy vzadu. Pneumatika Bridgestone Battlax T32 používa najmodernejšiu technológiu Bridgestone Pulse Groove Pattern, ktorá kombinuje vlnovité tvary drážok s drobnými stredovými deflektory, ktoré v porovnaní s rovnými drážkami vyrovnávajú prúdenie vody a optimalizujú rýchlosť prúdiacej vody, tým sa zlepšuje odvádzanie vody zo stopy a výsledkom je vyššia adhézia a menší sklon k preklzu na mokrom povrchu a v ďalších nepriaznivých podmienkach. Bridgestone Bridgestone Battlax T32 má na mokre o 7% kratšiu brzdnú vzdialenosť a o 13% väčšiu styčnú plochu vzadu než predchodca. Nová špeciálna rada pneumatík GT pre stredne ťažké a ťažké motocykle ponúka tiež vyššiu úroveň prevádzkových vlastností na mokrom povrchu a adhéziu plus o 10% predĺženú životnosť v porovnaní s predchodcom. Mimoriadna spôsobilosť pneumatiky Bridgestone Battlax T32 pre jazdu za daždivého počasia je zavŕšená vynikajúcimi brzdnými výkony na mokre, v porovnaní s predchodcom je brzdná vzdialenosť v týchto podmienkach o 7 percent kratší ako u predchodcu bez negatívneho vplyvu na životnosť. Nová úroveň prevádzkových vlastností pneumatiky Bridgestone Battlax T32 za daždivého počasia.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobné polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete pre výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkovo viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v sektore výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru